Czy mogę napisać opinię na temat DP na blogu?

Czy mogę napisać (w 100% szczerą) opinię na temat DP na blogu i czy nikt się nie obrazi?

Lepiej nie pisz bo i tak nic to nie zmieni a któryś moderator usunie temat

Ja bym napisał… Tylko że ja nie jestem pisarzem blogowym i mnie one nie interesują, ale Ty napisz. Jak będzie to przeczytam :smiley:

I tak nie trafi na główną :stuck_out_tongue:

A na poważnie - jak będzie to wpis kulturalny i nie będzie nikogo obrażał, to sobie pisz co chcesz…

Czekam na to z niecierpliwością.

Ale chcę być pewny że nikt tego nie usunie jak napiszę…

no już Ci kolega wyżej napisał, że jeśli napiszesz to z kulturą i bez rzucania mięsem na prawo i lewo to czemu niby mieli usunąć ? :slight_smile:

Fakt, jeżeli poziom będzie ten wpis trzymał, wszystko napisane z kulturą - to moim zdaniem nie powinien.

@tux35

Pisz z zasadami napisanymi powyżej i będzie OK ;). Sam nawet chętnie przeczytam :slight_smile:

Pozdro

Już napisałem (z kulturą): http://www.dobreprogramy.pl/tux35/Opini … 31331.html

Trochę krytyki w tym jest…

Ja chcę ukraść parę milionów, ale chcę mieć pewność że nikt mnie nie złapie, ani nie czekają mnie żadne konsekwencje …

Wpis, wpisem, ale czy trafi na główną oto jest pytanie.

:):):slight_smile:

Niech to wystarczy za komentarz:

Trzy tematy :wink: Co innego, gdybyś się przyczepił nie wiem, np. do tego, że moderatorzy piszą, że OT usunięty - jeden ot, jeden post moda i z powrotem ten sam stan - nie wiem, np. adnotacje przy poście mogły by być, albo coś - rozwiązań trochę jest, kreatywni ludzie na tym forum są, więc coś by się wymyśliło.

Ale sam fakt by zmienić politykę portalu, na której on powstał jest troshq wredne :slight_smile:

Polityka portalu… chyba portal tworzony dla użytkowników, a nie na odwrót ;)?

Owszem, ale czymś się musiał wyróżnić by ludzi przyciągnąć :slight_smile:

Być może trochę za szybko ten wpis do bloga miał publikację i zbyt pochopnie zostało wszystko komentowane. Jednak każdy ma prawo do własnego zdania.

Chciał dobrze, a wyszło jak zawsze.

Ale zauważ że staram się starać :slight_smile:

Od razu spróbuj zmienić cały świat :smiley: