Czy moge oddac Sprzet elektryczny

(tomek.zielony) #1

Siemka

Kupiłem W sklepie Saturn Nawigacje i mam pytanie czy mogę oddać ta nawigacje bo nie spełnia moich oczekiwań

??

(Zbych ) #2

Możesz oddać do 10 dni od dnia zakupu. Pozatym jak można wiedzieć, co to za model nawigacjii?? Prawie każdą nawigacje można dostosować do własnych potrzeb i upodobań.

(tomek.zielony) #3

aha czyli jeszcze mam 3 dni

mioC520

naprawdę nie polecam

byłem teraz w Francja+Niemcy+Czechy

I Nie znajdywało Prostych dróg

Ustawiłem Ja najlepiej jak było możliwe

(Zbych ) #4

Nie istnieje typowa nawigacja aby sprostała wszystkiemu , np. na europe zachodnią najlepszy jest tomtom , na polske automapa , kraje wschodnie jeszcze co innego ,w takim przypadku najlepszym wyjsciem jest zakup PDA do którego można zainstalować wszystkie “mapy” jakie istnieją.

Możesz pokazać mi przepis który gwarantuje coś takiego?

(sosen86) #6

masz 10 dni na zwrot jeśli jest to zakup przez internet natomiast jeśli jest to zakup normalnie w sklepie to nie ma takiej możliwości

(#Fafik#) #7

Dokładnie. Okres zwrotu w ciągu 10 dni bez podania przyczyny obowiązuje tylko w umowach zawieranych na odległość (czyle przez telefon, net). Jeśli kupisz towar w tradycyjnym sklepie to co najwyżej możesz go reklamować jako towar niezgodny z wymaganiami tj. który np. nie spełnia swojej roli.

(neo10) #8

Zwrot do 10 dni obowiązuje także jeżeli kupi się jakiś sprzęt a nie odbierze od razu karty gwarancyjnej i o ile się orientuje na ogół w tych większych sklepach właśnie tak to wygląda a często nawet i po miesiącu można zwrócić ale jeżeli od razu dostało się wypisaną kartę gwarancyjna to takiej opcji nie ma :frowning:

(sosen86) #9

ale to jest tylko i wyłącznie dobra intencja sklepu. A pozatym wątpię żeby jakiś sklep przyjął towar po miesiącu i oddał ci kasę. Wymiana bardzo często jest możliwa bez problemu ale zwrot to już mało możliwy.

(Marcin E Pc) #10

I tu się kolegą z Tobą nie zgodzę. Testowałem już wiele map (fakt że w notebooku). I najlepsza jest Automapa (posiadam v.4.01). Znajduje wszystko! Kilka razy się zdarzało że Autoroute 2007 nie znalazł, kolega na TomTom ( mapa wtedy jeszcze całkiem świeżutka) nie znalazł, a Automapa znalazła. Fakt że podrózuję dużym mobilem i czasami ma głupie pomysły z prowadzeniem, ale tryb dla ciężarówek ma tylko Map&Guide. Ale to też jest tylko aktywna mapa.

I kiedyś TomTom wyznaczył mi dorgę krótszą od AM, o 40km. Z tym że prowadził on na autostrade która jeszcze byłą w budowie…

a żeby nie robić offtopu to wątpie aby Ci przyjęli spowrotem nawigacją, chyba że jest ona w idealnie nienaruszonym stanie, i sprzedawca życzliwy. Ew. poproś o wymianę, lub sprawdź jakie pokrycie powinna mieć zakupiona przez Ciebie. A te drogi to jakieś główne drogi? Autostrady? Możesz też mówić że miała błędny opis przez co wprowadzono Cię ona w błąd i ją kupiłęś. Ale z jakim skutkiem to nie wiem.

Pozdrawiam

(tomek.zielony) #11

to mówisz żeby Kupic automape ??

(Prymas666) #12

Ze Strony Saturn Polska :

(Marcin E Pc) #13

Ja ze swojej strony jak najbardziej polecam Automape, świetne pokrycie Zachodu, polska też ma bardzo dobre pokrycie (z tego co piszą 99,9%), i nie zdażyło mi sie żeby jakiejś ulicy nie znalazł. A do tego jeszcze ma numeracja więc czasami prowadzi pod sam dom/firme.

(Zbych ) #14

też się odniosłem do tego prawa ale zostało znowelizowane w 96 roku likwidując prawo zwrotu towaru , pozostawiono to w kwestii sprzedawców.

(tomek.zielony) #15

Dobra zapomniałem napisać

Oddałem Nawigacje do Saturna

Przyjeli bez Problemów