Czy moge oddac Sprzet elektryczny

Siemka

Kupiłem W sklepie Saturn Nawigacje i mam pytanie czy mogę oddać ta nawigacje bo nie spełnia moich oczekiwań

??

Możesz oddać do 10 dni od dnia zakupu. Pozatym jak można wiedzieć, co to za model nawigacjii?? Prawie każdą nawigacje można dostosować do własnych potrzeb i upodobań.

aha czyli jeszcze mam 3 dni

mioC520

naprawdę nie polecam

byłem teraz w Francja+Niemcy+Czechy

I Nie znajdywało Prostych dróg

Ustawiłem Ja najlepiej jak było możliwe

Nie istnieje typowa nawigacja aby sprostała wszystkiemu , np. na europe zachodnią najlepszy jest tomtom , na polske automapa , kraje wschodnie jeszcze co innego ,w takim przypadku najlepszym wyjsciem jest zakup PDA do którego można zainstalować wszystkie “mapy” jakie istnieją.

Możesz pokazać mi przepis który gwarantuje coś takiego?

masz 10 dni na zwrot jeśli jest to zakup przez internet natomiast jeśli jest to zakup normalnie w sklepie to nie ma takiej możliwości

Dokładnie. Okres zwrotu w ciągu 10 dni bez podania przyczyny obowiązuje tylko w umowach zawieranych na odległość (czyle przez telefon, net). Jeśli kupisz towar w tradycyjnym sklepie to co najwyżej możesz go reklamować jako towar niezgodny z wymaganiami tj. który np. nie spełnia swojej roli.

Zwrot do 10 dni obowiązuje także jeżeli kupi się jakiś sprzęt a nie odbierze od razu karty gwarancyjnej i o ile się orientuje na ogół w tych większych sklepach właśnie tak to wygląda a często nawet i po miesiącu można zwrócić ale jeżeli od razu dostało się wypisaną kartę gwarancyjna to takiej opcji nie ma :frowning:

ale to jest tylko i wyłącznie dobra intencja sklepu. A pozatym wątpię żeby jakiś sklep przyjął towar po miesiącu i oddał ci kasę. Wymiana bardzo często jest możliwa bez problemu ale zwrot to już mało możliwy.

I tu się kolegą z Tobą nie zgodzę. Testowałem już wiele map (fakt że w notebooku). I najlepsza jest Automapa (posiadam v.4.01). Znajduje wszystko! Kilka razy się zdarzało że Autoroute 2007 nie znalazł, kolega na TomTom ( mapa wtedy jeszcze całkiem świeżutka) nie znalazł, a Automapa znalazła. Fakt że podrózuję dużym mobilem i czasami ma głupie pomysły z prowadzeniem, ale tryb dla ciężarówek ma tylko Map&Guide. Ale to też jest tylko aktywna mapa.

I kiedyś TomTom wyznaczył mi dorgę krótszą od AM, o 40km. Z tym że prowadził on na autostrade która jeszcze byłą w budowie…

a żeby nie robić offtopu to wątpie aby Ci przyjęli spowrotem nawigacją, chyba że jest ona w idealnie nienaruszonym stanie, i sprzedawca życzliwy. Ew. poproś o wymianę, lub sprawdź jakie pokrycie powinna mieć zakupiona przez Ciebie. A te drogi to jakieś główne drogi? Autostrady? Możesz też mówić że miała błędny opis przez co wprowadzono Cię ona w błąd i ją kupiłęś. Ale z jakim skutkiem to nie wiem.

Pozdrawiam

to mówisz żeby Kupic automape ??

Ze Strony Saturn Polska :

Ja ze swojej strony jak najbardziej polecam Automape, świetne pokrycie Zachodu, polska też ma bardzo dobre pokrycie (z tego co piszą 99,9%), i nie zdażyło mi sie żeby jakiejś ulicy nie znalazł. A do tego jeszcze ma numeracja więc czasami prowadzi pod sam dom/firme.

też się odniosłem do tego prawa ale zostało znowelizowane w 96 roku likwidując prawo zwrotu towaru , pozostawiono to w kwestii sprzedawców.

Dobra zapomniałem napisać

Oddałem Nawigacje do Saturna

Przyjeli bez Problemów