Czy mogę sprzedać licencję mks_vir

wierze i ciesze się…

a kto ci to kupi? Gdyby to był nośnik i klucz to tak a w tym przypadku to raczej trudno będzie to sprzedać…

No widzicie? Żaden system nie jest doskonały…

Każdy kto choć odrobinę pomyślał mógł zdać sobie sprawę, że można zyskać kilka licencji w sposób jak najbardziej zgodny z regulaminem.

P.S.

  1. Nie pytajcie mnie o te licencje na PW, bo i tak Wam ich nie dam! (przeciez to niezgodne z regulaminem :wink: )

  2. Nie pytajcie mnie jak to zrobiłem, bo sami na to wpadniecie (może niektórzy nie wpadną).

  3. Czy ja mówiłem, że chce je sprzedać? NIE! Napisałem:

i odpowiedziałem sobie “Nie wiem”. Szczerze powiedziawszy nie obchodzi mnie to. A co z nimi zrobię to nie wasza sprawa.

Można tylko jeden kluczyk.Admini nie powinni Ci dawać !

Żeby coś z nimi zrobić trzeba je najpierw mieć:

:stuck_out_tongue:

Szczerze mówiąc do znajomości zasad dobrego wychowania Ci jeszcze bardzo daleko.

Tylko problem jest taki ze i licencji na te inne dane to nie bardzo można używać. :smiley:

hmm… jak nie można? jak ktoś ma drugiego kompa to tą następną licencje instaluje na nim a poierwszą licencje ma na 1szym kompie…

zomo_prl - nie można bo licencja jest imienna :smiley:

Było legalne uzyskanie więcej niż 1 licencji z jednego IP, gdy w konkursie brali udział np. członkowie rodzin (oczywiście sami musieli zastosować się do regulaminu, czyli “samodzielnie” upolować program). A więc teoretycznie, ile członków w rodzinie, tyle możnabyło było uzyskać licencji.

Zapomniałeś o danych które podałeś. Co mi z tego ze mam licencje na inna osobę jak jest to nielegalne. :x

to ja napisze tak:

przypuśćmy że w domu są trzy osoby , każda ma kompa z netem i każda potrzebuje av i bierze udział wkonkursie na db i podaje swoje dane więc

ten problem odpada…

nie nie zapomniałem… a czy ja gdzieś napisałem że wysłałem kilka formularzy? mam 1pc i poco mi kilka av?

zomo_prl no to wtedy są 3 IP i to jest legalne. :?

ta, a pomyślałeś że komuś szkoda kasy na 2IP… np mój kolega ma neostrade i jedno ip, podłącza swojego kompa 1 do pc2 i korzysta z neta na 2 kompi łącząc się przy użyciu IPtego 1. W tym czasie ktoś inny z rodziny siedzi na pc 1 i serfuje na nim.

zomo_prl oj jaka technika :] No… masz rację :roll:

A mam pytanko to jak to jest czy może brać w takim konkursie wiecej osób z calej rodziny nazwisko te same tylko imię się zmienia ?

także mam pytanie :slight_smile:

Czy jeśli wygrałem tego mks’a to czy będe mógł także wygrac kolejny program?

Pysiu jeśli formularz ze zmienionym imieniem ci poszedł to znaczy że można, a poza tym w regulaminie pisało tylko że ta sama osoba może brać tylko 1raz udział ale nic niepisało na temat twojego pytania.


Tak

Po pierwsze nie skrót vortalu d obre p rogramy to dp, a nie db - co to za wynalazek?

Oczywiście przy założeniu, że każdorazowo podawane są dane trzech różnych osób to formalnie nic zarzucić Ci nie można ale tu nie o to chodzi.

Chodziło mi o post

W którym ktoś bez żenady chwali się jak to ON zyskał ileś tam licencji.

Nie ma i nie będzie żadnego zakazu udziału babć, cioć itp. Ale niektórzy IMHO przekraczają granice… Do tego później jeszcze nie wiedzą co robić z tymi licencjami - pytam się: po co?

Jeszcze odnośnie IP. Nie będzie tu żadnych ograniczeń typu 1 licencja na 1 numer IP bo wielu użytkowników łączących się z sieci osiedlowych czy firm może mieć takie samo IP.

nie moze byc takiego ograniczenia bo ktos zupelnie ze mna niespokrewniony mieszkajacy 500km ode mnie moze miec tak samo na nazwisko jak ja

Przepraszam, że odbiegam od tematu, ale chciałbym się dowiedzieć czy będę mógł aktywować ten program dopiero za kilka miesięcy i nie skróce tym okresu ważności klucza?