Czy mogę sprzedać licencję mks_vir

Witam,

czy wygraną licencję (w waszym konkursie) będę mógł po prostu sprzedać (np. na allegro)? Czy też licencja będzie już na moje imię i nazwisko?

Nie rozumiem Cię.

Skoro Ci nie potrzebny ten pakiet, to po co brałeś udział w konkursie ??

Żeby na tym zarobić ?

Dostałes za free, to jak Ci nie pasuje, to po prostu oddaj komuś licencje za free.

Na przykład mi bo chciałbym

Ja powiem tak, zainstaluję pakiet na Viście, jeśli nie będzie chodził jak należy, czytaj z jakiś względów nie będę kożystał z programu, to Ci mogę oddać klucz swój,

Jak bym nie używał programu, to po co ma leżeć bezczynnie, skoro można z kimś sie podzielić :slight_smile:

Pozdro.

mokreoko

Jak by co, napisze Ci PW.

ja tylko pytam czy jest taka możliwość:

  1. Jeśli jest to możliwe, że sprzedam ze względu na obecną kieszeń (to chyba dobry powód) lub będę używał

  2. Jak nie to z chęcią będę używał ze względu, że nie mam żadnego antywirusa (ani nic podobnego)

a tak w ogóle: nawet jakbym miał komuś oddać to pozostaje to samo pytanie: czy to legalne, czy licencja jest wbita na moje dwie dane?

Tuliosz otrzymasz mail z kluczem od MKS, to będziesz wiedział :slight_smile: czy klucz jest imienny czy anonimowy (raczej wydaje mi się, że będzie anonimowy).

grzegorzch wydruk maila bedzie dowodem legalności, przeciez seriala można znaleźć w sieci i tak program nie będzie legalny, reasumując licencja jest na osobę

Licencja będzie na konkretną osobę. Czy można ją odsprzedać szczerze mówiąc nawet nie wiem - zakładaliśmy, że jeżeli ktoś ją upoluje to dlatego aby samemu korzystać z programu, a nie go odsprzedawać…

Teraz pisanie o tej licencji to jak wróżenie z fusów!!

Zgadzam sie z kolegą grzegorzch w mailu będzie wszystko napisane.

A Wtedy wystarczy tylko czytanie ze zrozumieniem.

Krogulec a może po prostu - kto nie chce niech odda - będzie dla kogoś kto chce. I tak będą klucze korzystane a nie leżały na ppółkach

Ja dzięki takiemu konkursowi zyskałem dokładnie 6 licencji.

Czy mógłbym je sprzedać?

Nie wiem, miałem zamiar rozdać je kolegom, ale żaden nie chciał.

To chyba o czymś świadczy…

O tym świadczy, że większość woli sobie wygodnie spiracić i łamać prawo.

Po pierwsze te “spiracenie” nie jest takie wygodne jak się wydaje. Po drugie nie znam NIKOGO kto poniósł choć najmniejsze konsekwencje łamiąc w ten sposób prawo (mówię o osobach prywatnych - nie organizacjach).

Jakim cudem “6”? Przecież w regulaminie było napisane że można wziąść udział w konkursie tylko 1 raz!

Tak nie będę mówił o czym panie kolego. Żenada.

Zdajesz sobie naturalnie sprawę, że jest to niezgodne z regulaminem Polowania, który akceptowałeś biorąc udział w zabawie? Czy “zyskałeś” to się więc jeszcze okaże…

Nie wiem ale mam nadzieję, że nie. To miała być zabawa, a nie sposób na szybki handelek.

O tym jakich masz kolegów na pewno.

wystarczyło wypełnić formularz tylko dać inne dane,wiem bomój kolega tak zrobił i poszło…

Następnym razem już nie wystarczy, wierz mi.

I bardzo dobrze.

Zróbcie jakąś segregacje adresów IP, że z jednego adresu IP mozna wysłać zgłoszenie tylko raz.

Dwa , warto było by wczesniej poblokować jak najwięcej adresów servera proxy, ukruciło by to machloje gnojków, którzy tak żerowali na tym konkursie.

Dwa wg. mnie taka osoba nie powinna dostać żadnego klucza na mejla, i dostać bana na IP za krętactwo.

Takie osoby trzeba tępić.

Teraz wiem, że dużo osób pewnie tak zrobiło, a gdyby nie takie osoby, wiecej ludzi miało by szanse dostać legalnie seriala na 1 rok od mks.

Żal mi takich ludzi, i tyle.

nie przesadzaj. dlaczego w takim razie tylko jedna osoba, z rozległej sieci LAN kryjącej się pod jednym IP, miałaby tylko szansę na wygraną.

dużo lepszym rozwiązaniem jest mechanizm cookie :slight_smile: ale też nie doskonały, po wzięciu udziału w konkursie można przecież usunąć cookies.