Czy mogę sprzedać licencję mks_vir

Klucz dostałem dzisiaj :wink: Teraz czekam, aż mi się skónczy abonament z GDaty (chodź już powinien się skończyć aktualizuje się dalej :wink: ) i instaluje mks’a :wink:

A co do osób oszukjących. Sprawdzić IP. Sprawdzić ile zgłoszeń przyszło z danego IP. Więcej niż jedno ban na klucz. ;] Chyba jest taka możliwość?

Ja też już dostałem licencję i dostałem przy okazji odpowiedź na moje pytanie. Tak więc zobaczę zaraz zobaczę testy antywirusów i go zainstaluję.

W kwestii handlu

Według mnie, jest to podstawa do zgłoszenia naruszenia zasad obowiązujących na allegro.

Taaa szczególnia dla osób zza NATu :stuck_out_tongue:

Ciekawi mnie w kiedy temat ten , zostanie zamknięty ??

ps.

nudne sie trochę “to” robi :expressionless:

ja już dostałem licencje ale zastanawiam się czy instalować mks’a bo mam aktualnie KIS7 beta na xp…

To po co brałeś udział w konkursie? sory, ale to jest jednak polskie społeczeństwo, czyli jak za darmo to brać, a później się zastanawiać czy się użyje. Przemilczę tego człowieka, który się pochwalił sześcioma licencjami (ciekawe czy dostał), bo aż normalnie się zastanawiam nad sensem robienia konkursów tego typu.

Jeśli nie jesteś taki to nie bierz tego do siebie.

A myślę, że konkursy można by organizować w takiej formie, że podano by kilka wskazówek, i każdy uczestnik powinien wybrać powiedzmy 1 z 10 lub 15 programów z listy ( lub sam podać jego nazwę) w jakimś formularzu. Zaś wyniki ogłosić dopiero po upłynięciu 24 godzin. Wtedy co prawda limit licencji pewnie by się nie wyczerpał, ale nikt nie byłby pewien swojej wygranej aż do czasu ogłoszenia wyników. No i oczywiście zapis w regulaminie, o tym, że licencja jest imienna i, że nie można jej oddać/sprzedać itp. Takie jest moje zdanie :slight_smile:

Po rozmowach z przedstawicielami MKS mogę rozwiać wątpliwości i uczulić wszystkich, że sprzedaż licencji jest nielegalna. Ewentualne próby sprzedaży w serwisach aukcyjnych będą zgłaszane jako naruszenia.

po to że za 50 dni licencja na KIS7beta dobiega kończa a na xp av to konieczność więc wtedy raczej zainstaluje…

zomo_prl w takim razie poczekaj te 50 dni, dwa av Ci nie potrzebne

zomo_prl no to jak tak to ok, mi chodzi o ludzi którzy biorą tylko dla tego, że jest za DARMO, a i tak nie będą korzystać

To może zróbcie ściepę do admina - kto nie chce niech da - będzie miał kto inny :slight_smile:

mokreoko , raczej nie ma takiej opcji.

W swoim pierwszym poście chciałem przywitać wszystkich gorąco i serdecznie :).

Jestem czytelnikiem vortalu dobreprogramy.pl ładny szmat czasu i nie będę ukrywał, że brałem udział w polowaniu na licencje. W tej chwili jestem szczęśliwym posiadaczem licencji MKS 2k7 a zarazem użytkownikiem tego programu. I z tego miejsca pragnę podziękować ekipie DP za możliwość zdobycia licencji i cieszenia się w pełni licencjonowanym oprogramowaniem MKS 2k7 Dom+.

Nie będę ukrywał pogardy dla osób, które brały udział w polowaniu tylko ze względów zarobkowych. Tłumaczenie się “bo używam innego programu” jest dla mnie totalnym bezsensem. Brać udział w “zabawie” tylko po to, że coś jest za free, czego i tak nie będę używał. Jakie to polskie. Były (są) pewnie osoby, które zapewne by korzystały z MKSa gdyby miały orginalny klucz. Niestety przez żenujący występek co niektórych osób obeszły się smakiem. Brak słów.

Tu jest Polska :mrgreen:

A co bedzie w związku z dzisiejszym incydentem? Firma upadnie=mks nie będzie uaktualniany. Może się mylę, ale według mnie na to się zanosi.

A kto ci tak powiedział ??

Wiesz co było przyczyną wizyty policji w siedzibie MKSu ??

Nic jeszcze nie wiadomo a juz siejesz panikę :-x

http://www.purepc.pl/node/1373

Babie sie we łbie przewróciło ot tyle, a Marek się w grobie przewraca.

Durne babsko zaprzepaszcza dorobek jego zycia :(:(:(:frowning: