Czy mogę tak nagrywać obraz z xbox 360?

Hej chciałbym nagrywać gameplay z xbox profesionalne nagrywarki kosztują sporo czy mogę kupić zwykły dekoder np DVB-T z opcją nagrywania i podłączyć go do wejścia euro w tv (xbox jest pod HDMI) i przechwytywać na niego obraz z tv? A jeśli tak czy to będzie dobra jakość nie mówię o full HD bo na takim sprzęcie raczej się nie da ale chociaż 480p?

Nie sądzę, dekodery DVB-T jeśli mają funkcję nagrywania materiału, to tylko z tunera, nic z zewnętrznego źródła tym nie nagrasz.

Chyba jesteś niepoważny :smiley: w ten sposób niema takiej opcji .

Telewizor jest odbiornikiem a nie przekaźnikiem.

No tu się trochę mylisz, SCART to nie tylko wejście ale i wyjście. Pamiętam jak kiedyś mi padł tuner w VHS’ie to nagrywałem filmy właśnie przez scart z telewizora :wink: Nie wiem jak sytuacja wygląda w nowych telewizorach i czy jeśli już to wysyłają na scart sygnał z każdego innego źródła czy tylko z tunera.

Najlepiej kup grabber HDMI.

co do euro to masz i jednocześnie nie masz racji. teoretycznie scart jest dwustronny, ale to od producenta urządzenia zależy czy podłączy piny scart (niektórzy blokują dwustronne działanie i w takiej sytuacji scart tylko wysyła sygnał, bo piny “odbierające” są niepodłączone). co do samego problemu to zostaje kamera, albo jak wspomniał “nnick” specjalny grabber z wejściem hdmi, albo composite/component

Możesz jeszcze spróbować z Avermedia Game Capture: http://www.avermedia.eu/PL/product/Prod … spx?Id=536

Podobno działa dobrze, oglądałem nawet filmiki zgrywane za jej pomocą (bdb jakość), jednak jest to droga zabawka (~400 zł)