Czy moge wpisać klucz od innej visty?

Witam, mam pytanko. Kupiłem kompa w niemczech z niemieckim vistą home premium. Zrobiłem formata i został mi klucz na naklejce na kompie. Mam pytanie czy będzie mi działała vista jak pożyczę od kolegi polską viste home premium i wpiszę ten kod co mam od niemieckiej visty?

Tak. Działać zadziała. Co do kwestii prawnej są różne zdania na ten tema. Ja mam laptopa ze stanów z angielską Vistą. Pożyczyłam polską wersję i do dziś działam na nim dodam że przechodzi wszystkie testy legalności.

aha to fajnie czekam na dalsze odpowiedzi.

możesz pożyczyć, będzie działać wszystko.

Forumowiczu up ja obecnie mam na kompie windowsa xp wiec nie mam po co sciagac spolszczen. plyty nie dostalem do kompa bo instalka bylaa na dysku wiec wiesz nie mam zadnej instalki

zpolszenie programem VISTALIZATOR niestety jest nielegalne bo program ten jest traktowany narazie jak crack i firma microsoft nie wyraziła zgody autorowi tegoż programu na legalne zmienianie jezyków w ich produkcie jedynym odstępstwem jest posiadanie visty ultimate gdzie sam microsoft udostępnia paczke językową do spolszczenia i jest tak pewnie dlatego że system ten odpowiednio więcej kosztuje… mianowicie zrobienie formata i pożyczenie płyty z systemem w języku jaki nas interesuje i zainstalowanie go przy użyciu klucza tego który posiadamy który zakupiliśmy wraz z komputerem jest jak najbardziej legalne i można o tym poczytać w innych postach wystarczy użyć szukajki lub zadzwonić na infolinie microsoftu gdzie sam konsultant potwierdzi legalność takiego działania.