Czy mogę wsadzić ten procesor i ram do komputera?

Witam. Posiadam komputer o takiej specyfikacji: Procesor Intel Pentium Dual E2200 2.20 GHz 2 gb ramu po 1gb na kość 2rx8 karta graficzna zintegrowana płyta główna asus P5G3MX/BL Zasilacz 300W dysk 640 GB Windows 7 64 Bit. moje pytanie brzmi czy do tego komputerka mogę wsadzić procesor Intel Pentium E5200 Dual Core 2.50 GHz i kość ramu 2gb kingston KVR667D2N5/2G i drugą kość 1gb 2rx8? Ostatnie pytanie, jak bezpiecznie bez uszkodzeń zdjąć radiator z procesora? radiator mam taki jak na tym zdjęciu:

w przeszłości nie raz próbowałem go zdjąć to zawsze musiałem złamać choć 1 ząbek. z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Siemanko,jeżeli masz wgraną wersje biosu 0404,możesz wrzucić na płytę tego E5200

co do zdejmowania radiatora to te czarne " czopki " odkręć w lewo tak ok 90 stopni,później pociągnij czopek do góry i zdejmujesz radiator i zrobione :slight_smile:

Ja tylko dodam - ruszaj delikatnie na boki, radiator może być “zapieczony” na paście. 

wielkie dzięki chłopaki za pomoc :slight_smile: a co z tym ramem? mogę włożyć?

i 2 sprawa jak z powrotem włożyć ten radiator? bo jak kiedyś próbowałem włożyć to te plastikowe ząbki się wyginały

Zakup coolera na allegro, to mały wydatek. Pamięci będą działać, ale nie w dual channel.

…zaraz, jakie ząbki?

chodziło mi o te białe plastikowe co trzeba wcisnąć do płyty głównej co po rogach są. włożyłem procesor i ram i jak na razie komputer działa. Temat można zamknąć