Czy moge wziąć telefon w mixie bez zarobków?

Witam!

Cały dzień szukam w internecie warunków do tego aby wziąć telefon w MixPlusie.

Jednak nigdzie nie mogę znaleźć jakie są na to wymogi?

Czy jest potrzebny tylko dowód osobisty czy jakieś inne zaświadczenia o zarobkach czy, że za coś płacę lub jeszcze coś innego?

Mógłby mi ktoś powiedzieć co jest potrzebne? I czy jako osoba nie pracująca i bez żadnych faktur na moje nazwisko mogę iść wziąć telefon?

Witam. Możesz tylko musisz przedstawić zaświadczenie o stałym zameldowaniu z twojego Urzędu Gminy, Dzielnicy zależy gdzie mieszkasz.

W wypadku studentów przydaje się jeszcze zaświadczenie o studiowaniu (w moim wypadku wymagali tego).

Czyli jeśli pójdę do Salonu Plusa to normalnie dostane telefon ukazując sam dowód i książeczkę wojskową? (zazwyczaj wołają o 2 dokumenty ze zdjęciem?)

Przypuszczam iż wątpię bo książeczka wojskowa może nie być honorowana, a jak jeszcze dojdą że masz jakieś nieuregulowane stosunki z wojskiem czy coś i może Cię armia sprzątnąć to zapomnij o telefonie. Poza tym musisz mieć jakiś dokument któy potwierdzi Twoje zarobki lub Twoją wiarygodność jako człowieka - papierek z uczelni o studiowaniu, zaświadczenie o zarobkach, papierek z ubezpieczenia z ZUSu itd.

ja powiem Tobie tak. Prosta sprawa nikt nie da Tobie telefonu jeżeli nie będziesz wiarygodny że napewno ten telefon spłacisz…dlatego jeżeli nie masz na dzień dzisiejszy żadnych zarobków to niestety ale nic raty oraz telefon na umowe nie weźmiesz. Czasem w ratach wymagają tylko oświadczenia słownego gdzie pracujesz-nie musisz mieć tego na papierku ale i tak po podaniu im tych informacji oni to sprawdzają…więc raczej nic nie zrobisz…

wuuhacz , na stronie plusa, jest link do konsultanta sieci plus http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. … sibility=0 (zakładka Live - Pomoc) po zadaniu pytania otrzymasz odpowiedź - http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. … _topview=1 Jezeli masz jeszcze jakieś pytania, to zapytaj konsultanta…