Czy mogę zainstalowa Win7 gdy nie mam sterowników

Jak w temacie.

Moja specyfikacja w podpisie

Na stronach producentów nie ma sterków do Win7

Czy uda mi sie zainstalowa poprawnie Sterki z XP??

PzDr Niko

A są do Visty? Przy moim x64 często musiałem przy starszym sprzęcie instalować sterowniki do Visty ale nie było z nimi problemu :wink: ale stery z XP to nie będą działać… a przynajmniej nie powinny :wink:

Windows 7 sam automatycznie pobiera sterowniki, nie będzie już tak, że nie ma głosu po formacie itp. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Niestety nie ma do Visty :frowning:

Są do 98/95/2000/ME/XP

@konrad93 jak ma je pobra gdy ich nie ma??

Sa na Windows Update, nie chodzi o strony producentów urządzeń.

Do tego Windows 7 w instalce zawiera olbrzymią bazę sterowników a do mniej popularnych urządzeń dociąga z WU.

Znaczy nie oszukujmy się - Win7 na Twoim sprzęcie szału nie zrobi - zastanów się nad tym czy warto Ci go instalować. Sprzęt jest wiekowy, sterowników dla Visty w części może nie być bo te części były już za stare za czasów Visty a dla 7 to relikty przeszłości. Możesz popatrzeć za jakimiś autorskimi sterownikami, ale biorąc pod uwagę chociażby rozmiar Twojego HDD i fakt że masz tylko 1GB RAMu i to zakładam że na takim sprzęcie to 333/400MHz to możesz się zawieść na Win7-będzie po prostu mulić, długo się włączać/wyłączać, programy tak samo, o ewentualnych grach zapomnij. Nawet Aero (jeżeli zostanie włączone) nie będzie wyglądało imponująco.

A jak bym stery w XP Mode załączył?? To coś da?? :slight_smile:

PzDr Niko :slight_smile:

Przecież XP Mode nie jest bezpośrednio uruchomione na sprzęcie, to jest emulator/wirtualny system.