Czy mogę zamontować ten wiatrak?

Otóż mam pytanie:

Czy mogę zamontować wiatrak Thermaltak big typhon 4 in 1, na płycie głównej Gigabyte GA-965P DQ6? Chodzi mi głównie o to czy bez problemu zmieści się na tej płycie głównej.

Proszę pomóżcie…

Ale do czego ma być ten wiatrak ?? Do chipsetu czy procesora ?? Jeżeli do procesora to podaj jaki masz procesor i na jakiej podstawce jest on. Podaj jeszcze jakiegoś linka gdzie będzie ten wiatrak.

Thermaltake big typhon 4 in 1 jest oczywiście wiatraczkiem na procesor… (mam procesor intel core 2 duo 2.4 ghz)

a to jest ta płyta główna

możesz go spokoinie zamontować-zmieści się :mrgreen:

oj po co się pytasz o rzeczy, które są oczywiste:

coś Ty taki pewny? :expressionless:

Trans33 jak dla mnie najlepszy sposób, to zrobienie sobie jakiegoś modelu na kartonie/brystolu/tekturze i przyłożenie go tam gdzie ma być i zobaczyć czy nigdzie o nic nie zachacza, pzd :wink:

Odpuść sobie big… Kup lepiej Scythe Ninja (może chodzić nawet pasywnie) lub nowszy Infinity (nie testowałem) albo Asus Silent Square.:mrgreen:

Zrobiłbym to gdyby nie fakt że mam zaplombowaną obudowę i żeby coś zamontować to muszę ją oddać do serwisu i tam mi montują…

To jednak mówicie że ten big to jest dużo gorszy od asusa?

Trans33 no to oddj do serisu i ich sie tam zapytaj czy bedzie pasować, niech przymierzą itp.

no scythe nieźle chłodzi, jak wydajesz tyle kasy na chłodzenie to bierz scythe :slight_smile:

No i znowu muszę się zgodzić z moim kolegą .Ma całkowitą rację . Bez wentyla max 39 stopni na procku w stresie. Sprawdzone.