Czy mogę zamontować ten wiatrak?

(Fluid33) #1

Otóż mam pytanie:

Czy mogę zamontować wiatrak Thermaltak big typhon 4 in 1, na płycie głównej Gigabyte GA-965P DQ6? Chodzi mi głównie o to czy bez problemu zmieści się na tej płycie głównej.

Proszę pomóżcie...

(Djkamilos) #2

Ale do czego ma być ten wiatrak ?? Do chipsetu czy procesora ?? Jeżeli do procesora to podaj jaki masz procesor i na jakiej podstawce jest on. Podaj jeszcze jakiegoś linka gdzie będzie ten wiatrak.

(Fluid33) #3

Thermaltake big typhon 4 in 1 jest oczywiście wiatraczkiem na procesor... (mam procesor intel core 2 duo 2.4 ghz)

a to jest ta płyta główna...

(Pikus Po) #4

możesz go spokoinie zamontować-zmieści się :mrgreen:

(Wigrus1) #5

oj po co się pytasz o rzeczy, które są oczywiste:

coś Ty taki pewny? :expressionless:

Trans33 jak dla mnie najlepszy sposób, to zrobienie sobie jakiegoś modelu na kartonie/brystolu/tekturze i przyłożenie go tam gdzie ma być i zobaczyć czy nigdzie o nic nie zachacza, pzd :wink:

(Gugu007) #6

Odpuść sobie big... Kup lepiej Scythe Ninja (może chodzić nawet pasywnie) lub nowszy Infinity (nie testowałem) albo Asus Silent Square.:mrgreen:

(Fluid33) #7

Zrobiłbym to gdyby nie fakt że mam zaplombowaną obudowę i żeby coś zamontować to muszę ją oddać do serwisu i tam mi montują...

To jednak mówicie że ten big to jest dużo gorszy od asusa?

(McDracullo) #8

Trans33 no to oddj do serisu i ich sie tam zapytaj czy bedzie pasować, niech przymierzą itp.

(Wigrus1) #9

no scythe nieźle chłodzi, jak wydajesz tyle kasy na chłodzenie to bierz scythe :slight_smile:

(Aficio32) #10

No i znowu muszę się zgodzić z moim kolegą .Ma całkowitą rację . Bez wentyla max 39 stopni na procku w stresie. Sprawdzone.