Czy moge zdjąć samemu simloca

witam , mam sony ericsson k700i z simlociem z orange i chce sobie go zdjąć bo chce przejść do playa.

jak go zdjąć samemu (do noki są programy a do sonyericssona?)

bo mi sie niechce do serwisu sonegoericsona jechać i czekać z 2 tyg na tel potem.?

Potrzebujesz kabla serwisowego i programu semctool

a nie da sie normalnie przez podczerwień przesłać? skąd pobrać ten program??

Z se nie ściągniesz samemu ;] a z tego badziewia tym bardziej :stuck_out_tongue:

co masz na myśli mówiąc “badziewia”???

zomo_prl kablem serwisowym jedynie ściągniesz, przez podczerwień nie da rady.

a drogie są te kable? czy może bardziej sie opłaca dać do serwisu sonegoericssona?

i jeszcze 1|: telefon jest po lekkim zalaniu (tzn. po zalaniu było brak zasiegu, w serwisie sonego powiedzieli ze naprawa kosztuje 10000zł (osad na płycie głownej chyba -w miejscu odbierajacym zasięg)dałem do innego serwisu (niefirmowego,) moczyli telefon z miesiąc czasu w czymś i potem działał-wykrywał sieć i działa nadal)

czy zdjęcie simloca nie spowoduje że znowu się coś zepsuje?-zasięg

jeśli sam tego nie umiesz i nie będziesz się brał za to to nic nie zepsujesz a kabel może i nie jest drogi ale nie opłaca się go kupywać dla simlocka z jednego telefonu

Kabel kupisz na allegro za 11zł + 5zł przesyłka więc nie mów, że się nie opłaca

jak słsze że ktoś chce się zdjąć sam simlocka kablem a się niezna to wg mnie lepiej jest dołożyć kilka zł i mięć pewnośc że będzie ok. u mnie simlock to kosz 20-25 zł z tego tel