Czy mógłbym prosić o opinie na temat zasilacza xilence?

Konkretnie mam na myśli model xilence redwing 480W z pasywnym pfc.

Chciałbym też poznać ogólną opinie na temat firmy Xilence.

Pozdrawiam

a ja bym chcial cos wiedziec o zasilaczu Tracer 4Life 400

Tracer = ■■■■

nie brać pod żadnym ale to żadnym pozorem

jeżeli chodzi o dobre zasilacze to

zapraszam http://forum.pcarena.pl/faq/28425-zasil … post213040

zawyżają moc, zdarza się im nie trzymać norm ATX, lepiej nie kupować, są lepsze zasilacze w podobnych cenach.

jak masz to zmieniaj, nie kupiłeś to dobrze.

Zasilacz PENTAGRAM Silent Force PSF-460-P12S a coś takiego?

xilence są takie sobie lepsze są corsair

no wlasnie mam tracera i jest tak glosny ze nieda sie wytrzymac glosniej chodzi niz telewizja

Napisz jaki masz komputer i fundusz.

xilence tnie jest najlepszym rozwiązaniem … co do tracera4life to szkoda słów … słabiutki zasilacz.

a jak bym w zasilaczu zmienil wiatraczek troche by byl cichszy czy nie ??

Monitor - Acer 20" Wide x 203 w 1680x1050

Płytka - MSI K9A2 Platinum AMD 790 FX Am2

Procek - Amd Athlon 64 x2 6400+

Grafika - Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB ddr3/128bit

Dysk twardy - Samsung 320GB HD321KJ 7200 SATAII

Pamięć - GEIL DDR2 4096 MB PC800 2x2GB Black Dragon

Napęd - DVD-REC NEC AD-7203s SATA LF

Zasilacz - Xilence Redwing 480W z pasywnym pfc

Obudowa - I-BOX Lynx 202K

Mysz i klaw - Zestaw Lexma ALS-7300 (mysz laserowa)

czytnik kart - Samsung SFD-321F/T5UB

fundusz to 3500-3700 PLN

ale coraz bardziej nęci mnie ten pentagram

Na pewno ale ten zasilacz jest b. słaby , chcesz się pozbyć kompa ?

Zmień zasilacz, wyciszanie tracera nie ma sensu, jak się przegrzeje czy nagle linie zaczną szaleć to z kompa może zostać tylko obudowa, reszta pójdzie z dymem.

to nawet komputera (nowego) jeszcze nie masz?

przy tym funduszu składaj coś innego c2d e8x00, foxconn p35, msi p35 fir, gf 8800gs lub 512 mb gt, dysk wd aaks, zasialcz corsair 450/520

Ty ten zestaw masz ?

Czy zamierzasz kupić - jeśli tak to odradzam. Zadaj pytanie na forum pomozemy dobrać coś lepszego.

e ludziska z tym badzienym tracerem to sio [-X mi stąd :stuck_out_tongue: :mrgreen:

może nie będę pytał na forum o cały zestaw a zapytam raczej dlaczegóż odradzasz ten??

na jakiej podstawie ktoś pisze ,że xilence jest zły ?? komu sie przez niego spalił komp , albo on tylko sie spalił ?? :x :x no komu ? Ja mam ten zasilacz (dokładnie xilence 500w) , przez 1,5 roku , i nie miałem z nim najmniejszego problemiku . I nie będzie . Jest tak samo dobry jak inne dobre firmy. I niech każdy gada sobie co chce . xilence jest ok .<< Według mnie

dobrze że napisałeś tą końcówkę zdania. …

xilence to taki sam szrot jak tracer, feel czy codegen

Testy sobie poczytaj, dla nich ważniejsze jest to aby zasilacz był bardziej kolorowy, niż stabilność napięć czy moc rzeczywista, ich 500W maja w rzeczywistości po 50-60W mniej.

http://www.techworks.pl/artykul,228,26, … _420W.html

Produkty Xilence postały w fabrykach Youngyear Electronics, firmy wytwarzającej zasilacze dla mało znanych w Polsce marek, takich jak Levicom czy Ultra X-Connect. Nawet jeśli o żadnej z nich nie słyszeliście, to i tak nie macie się co martwić – rozbieżność w jakości ich produktów jest dość duża – te firmy raczej stawiają na ciekawy i nietypowy wygląd niż na moc i stabilność napięć – zwykle dopiero modele kosztujące powyżej 300zł „prezentują coś sobą” – choć i to nie zawsze jest regułą

i wszystko jasne