Czy moglibyście ocenić ten komputer , nie mam na mysl oceny kwotowej a sam sprzęt

Cześć

jak w temacie pomóżcie mi ocenić te podzespoły komputera http://zapodaj.net/8af1bf9d5d357.png.html

3+

Nie lubię AMD, więc sprzęt do bani :slight_smile: Jak sprecyzujesz czego oczekujesz to dostaniesz poważną odpowiedź.

@rgabrysiak chodzi mi ogólnie o komputer do prac domowych" czasem jakaś gra , nie potrafię konkretnie sprecyzować

Z multimediami i pracami biurowymi komputer sobie poradzi, z grami - może starszymi tak, nowe już raczej nie.

Dzięki

Masz 2 rdzeniowy procesor i ładujesz 8GB RAM?

I co z tego? Mam dwu rdzeniowy i3 w laptopie i nie raz mi brakuje RAM przy 4GB a dodam że używam Linuksa - niestety odpalone IDE, przeglądarka (a w zasadzie dwie), baza danych itp. zżerają dużo.

To nie wiem jak Wy to robicie, skoro mi starcza 2 rdzeniowy procesor i 2GB RAM i nawet filmy w HD odtwarza :smiley:

Dla założyciela tematu: komputer jest OK, tylko zmniejszyłbym RAM do 4GB na korzyść np. większego dysku :wink:

Kwestia jak poważnie ‘używasz’ kompa. Większy dysk jak dla bez sensu, w 500GB każdy da radę się zmieścić jeśli ktoś nie chomikuje filmów czy czegoś.

Nie wiem jak używam ale 1080p otwiera (wprawdzie trochę myśli przed tym ale potem odtwarza).

To lepszy jakiś SSD czy coś podobnego :smiley:

Otwórz chociażby więcej kart w przeglądarce, to nie będziesz się głupio pytał po co w komputerze więcej pamięci RAM.

 

@ Autor tematu:

Tego zestawu nie kupuj (jeśli zamierzasz to dopiero zrobić). Za podobne pieniądze można złożyć zestaw na Pentiumie LGA 1150.

@Odyniec_Stary

zestawu nie kupiłem wymieniłem tylko procesor i płytę glówną dodałem też 4 GB Ram i zainwestowałem w system x 64

sukcesywne jest dla mnie to że komp odpala" sie znacznie szybciej :slight_smile: