Czy moglibyście ocenić ten komputer , nie mam na mysl oceny kwotowej a sam sprzęt

(Mm Drs123) #1

Cześć

jak w temacie pomóżcie mi ocenić te podzespoły komputera http://zapodaj.net/8af1bf9d5d357.png.html

3+

(rgabrysiak) #3

Nie lubię AMD, więc sprzęt do bani :slight_smile: Jak sprecyzujesz czego oczekujesz to dostaniesz poważną odpowiedź.

(Mm Drs123) #4

@rgabrysiak chodzi mi ogólnie o komputer do prac domowych" czasem jakaś gra , nie potrafię konkretnie sprecyzować

(rgabrysiak) #5

Z multimediami i pracami biurowymi komputer sobie poradzi, z grami - może starszymi tak, nowe już raczej nie.

(Mm Drs123) #6

Dzięki

(system) #7

Masz 2 rdzeniowy procesor i ładujesz 8GB RAM?

(dragonn) #8

I co z tego? Mam dwu rdzeniowy i3 w laptopie i nie raz mi brakuje RAM przy 4GB a dodam że używam Linuksa - niestety odpalone IDE, przeglądarka (a w zasadzie dwie), baza danych itp. zżerają dużo.

(system) #9

To nie wiem jak Wy to robicie, skoro mi starcza 2 rdzeniowy procesor i 2GB RAM i nawet filmy w HD odtwarza :smiley:

Dla założyciela tematu: komputer jest OK, tylko zmniejszyłbym RAM do 4GB na korzyść np. większego dysku :wink:

(dragonn) #10

Kwestia jak poważnie ‘używasz’ kompa. Większy dysk jak dla bez sensu, w 500GB każdy da radę się zmieścić jeśli ktoś nie chomikuje filmów czy czegoś.

(system) #11

Nie wiem jak używam ale 1080p otwiera (wprawdzie trochę myśli przed tym ale potem odtwarza).

To lepszy jakiś SSD czy coś podobnego :smiley:

(Odyniec_Stary) #12

Otwórz chociażby więcej kart w przeglądarce, to nie będziesz się głupio pytał po co w komputerze więcej pamięci RAM.

@ Autor tematu:

Tego zestawu nie kupuj (jeśli zamierzasz to dopiero zrobić). Za podobne pieniądze można złożyć zestaw na Pentiumie LGA 1150.

(Mm Drs123) #13

@Odyniec_Stary

zestawu nie kupiłem wymieniłem tylko procesor i płytę glówną dodałem też 4 GB Ram i zainwestowałem w system x 64

sukcesywne jest dla mnie to że komp odpala" sie znacznie szybciej :slight_smile: