Czy mój komputer będzie wystarczający do Windows 8.1?

Witam.Mam pytanie otóż posiadam komputer o takiej specyfikacji 

-Processor : AMD Athlon II X2 250 3.00GHz 

-Pamięć RAM : 4gb ddr3 

-Karta graficzna : Zintegrowana (Przed wgraniem wymienię na gt 610 1gb )

-Dysk 500Gb Samsung 

Czy pociągnie tego Windowsa ? Bez lagów ? 

Proszę o szybką odpowiedz . 

Tak, będzie działał płynnie.

A ją wersję architektury najlepiej wgrać ? 32-Bit czy 64-Bit ? 

Masz 4 GB RAM, więc jedyna słuszna wersja to x64.

Aha , Ale na 100 % nie będzie zamulał ?

Nie, na 99 %.

A na tej mojej integrze Co mam obecnie (Nvidia Geforce 7025) też pójdzie ??

Sterowniki kończą się na Windows 7, choć jak by się uparł to pewno uruchomiłby je pod 8.1. Co do płynności, problemu nie będzie o ile masz w miarę sensowny dysk. W przypadku systemu najczęściej on jest wąskim gardłem.

Aha , rozumiem , Ale wgl opłaca się instalować Windows 8.1 ? Czy lepiej Windows 7 64 bit ?

Gdy masz pirata, to opcja opłacalności nie wchodzi w grę. Nie wiem nad czym się zastanawiasz. 

Obydwa dostaną aktualizacje do windows 10, więc bierz co tańsze jeśli planujesz upgrade. W przeciwnym razie rozchodzi się głównie o kwestie interfejsu, win 7 to tradycjonalista, 8.1 pozwala oswoić z kafelkami. Różnice pod maską nie są już aż tak znaczące upraszczając temat.

P.S. O piracie na razie nikt nic nie mówił.

Nie wprost, ale to chyba dość oczywiste. Zwłaszcza, że stosuje wyłącznie termin “zainstalować”.

Narazie jeszcze nie wiem , czy będę instalować Pirata czy też oryginał . Ale na pewno Windows 8.1.

Skoro mówicie że będzie działał płynnie to zainstaluje.A mając kartę graficzną np gt 610 lub radeon 56701gb gddr5 nie będzie problemu z sterownikami ?

Bez problemu będą stery pod 8.1 dla tych kart.

To w miarę możliwości system bedzie chodził płynnie ? Sorry że tak pytam ale jestem kompletnie w tym zielony

Jeśli aktualnie masz win 7 i działa dobrze to z 8.1 również nie będzie problemu. To wystarczająco mocny sprzęt aby 8.1 zadziałał. To nie Wiedźmin 3 że musisz mieć super sprzęt.