Czy mój komputer jest czysty po jakimś reklamiarzu- logi?

Cześć, instalowałem dziś deaomtoola, po reinstalacji systemu i chcę wiedzieć czy nie mam jakiegoś wirusa bo avast wykrył jakiegoś reklamiarza i podczas włączania avasta gdy skanuje pliki autostartu czy jakoś tak, było wyświetlone że należy uruchomić kompa ponownie bo znajduje się w pamięci operacyjnej. A nie chcę za parę dni znowu reinstalować systemu z powodu wirusa bo mi coś “pozjada” tylko by wytrwał parę miesięcy. Z góry dzięki.

Folder zaznaczony na czerwono usuń ręcznie z dysku w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Po wykonaniu wklej nowe logi.

Zobacz jak możesz czy jest już ok :oops:

kontrolnie daj log z ComboFix

Nie wiem czy dobrze to włączyłem, pierwszy raz miałem z tym styczność. Ale takie coś mi się pokazało w notatniku to wklejam. A tamto co Adam kazał zrobić, dobrze zrobiłem? Nie ominąłem czegoś?

Już jest Ok

Czyli po kłopocie? Logi już czyste? Chyba tak, skoro nic nie piszecie o logach już. Bo i drukarka nie działa a działa i w antywirusie nic się już nie pojawia, bo miałem i z nimi problem ale zapomniałem wspomnieć na początku, czyli logi pomogły ;] DZIęKI! Można polegać na was. Będę miał spokój teraz.