Czy mój monitor będzie współpracował z Xbox 360

Witam,

Mam monitor 22 calowy hyundai lcd n220wa wide, a chce kupić Xbox 360.

  1. Czy Xbox 360 będzie współpracował z monitorem?

  2. Czy będzie obraz rozciągnięty, a może będą czarne paski u góry i u dołu?

  3. Jaka będzie grafika?

O ile pamiętam klocek ma w opcjach profile do takiej rozdziałki (1680x1050) ale granie na konsoli podłączonej przez d-sub chyba mija się z celem.

Czyli co ma słabą grafikę i nie da się grać

Tu nie o grafikę chodzi, tylko, że obraz będzie rozciągnięty i lipny, że nie wspomnę o czcionkach tekstu, które się czasami nie da przeczytać.

Jak masz grać na tym w dodatku przez kabel VGA to lepiej zostań przy PS2/Xbox1, a jak już chcesz grać na trzysta.sześćdziesiątce to lepiej kup jakiś monitor z HDMI 22" FHD

A to ps2 da się podłączyć do monitora przez

przez:

http://sklepgekon.pl/product_info.php/p … przet.html

Wiesz co, daj sobie spokój z tym PS2. Jeżeli chcesz xbox’a360 to bierz i podłączaj go do monitora przez VGA ale stracisz na jakości(mimo, że większość gier i tak łazi w subHD :P) - no i jak już wspomniałem w niektórych tytułach może być problem z przeczytaniem tekstu. Tak czy siak do takiej konsoli bez zakupu lepszego monitora się nie obejdzie.

Każdą konsole da się podłączyć do monitora. Wystarczy odpowiedni kabel. Gorzej z jakością obrazu.

Ja oglądałem film na youtube gdzie gość podłączył Xbox 360 i w grze np. nfs czy gta 4 grafika była bardzo dobra i też przez kabel VGA i do tego na mniejszym ekranie

Bzdury gadacie. Przez pierwsze pół roku od zakupu Xboksa 360 grałem na zwykłym monitorze 3:4 (czy 4:5, nieważne). Było naprawdę nieźle. Nie wiem o co chodzi ludziom narzekającym na jakość. Mam wrażenie, że nasłuchali się tych plotek od ludzi, którzy znają ludzi, którzy słyszeli, że jest kiepski obraz.

“Było naprawdę nieźle”, a mówisz, że to my bzdury gadamy :lol:

Z takimi kolesiami jak ten powyżej to nawet nie warto polemizować.

Porównaj sobie obraz z VGA na takim monitorku z TV LCD/ew. monitor FHD i powiedz jeszcze raz - Było naprawdę nieźle.

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem, nie chciałem.

Poprzez “Było naprawdę nieźle” miałem na myśli, że teraz na monitorze HD widzę różnicę jedynie w rozdzielczości i rozmiarze.

Spoko, ja znam ludzi, dla których obraz z VGA jest taki sam jak z HDMI, albo którzy też twierdzą, że nie widzą różnicy pomiędzy ripem 1.3gb filmu a wersją BD.

Ja jestem uczulony na wszystko i każda taka różnica na minus mnie denerwuje.

Kiedyś jak zakupiłem moją(już 3 letnią) PS3kę i podpiąłem ją pod TV CRT to był ładny żal, szybko ją podłączyłem pod monitor 24" i nie było co porównywać, niebo a ziemia - z kolei podłączenie jej do TV LCD nie zrobiło już takiego szału - jest lepiej to na pewno i kolory lepsze z racji przesiadki na 10cio bitowa matrycę (a dodatkowo limited RGB -> Full).

To w końcu co da się grać w np nfs czy w fife albo w call of duty czy nie. Ale nie chodzi mi że ledwo ale czy jest ładna grafika i da się odczytać tekst w dialogach ?

Z napisami czytałem, że są problemy na CRT w Dead Rising i w Gears of War 2.

Grafika to pojęcie względne - ja nie miałem nic do zarzucenia, ale _abrakadabra_ przeszkadzała.

Czyli gra będzie wyglądała jak na pc czy nie, a morze dużo gorzej?

Morze jest na północy Polski. Dla każdego grafika będzie inna mi np na 32 calowym tv grafika z ps2 się nie podobała bo były kwadraciki jak w starych grach.