Czy moja płyta główna pociągnie nową kartę graficzną i

Witam moja płyta główna to GIGABYTE GA-M61PME-S2 - Model gigabyte ga-m61pme-s2 (ga-m61pme-s2) nazwa produktu gigabyte ga-m61pme-s2, geforce 6100,dualddr2-800,sata2, raid,lan, vga,matx producent gigabyte klasa pr oduktu płyta główna - desktop procesor producent procesora amd typ procesora • athlon • athlon fx • athlon x2 (dual-core) • athlon x2 (dual-core) • opteron • sempron (socket am2) • phenom x3 triple-core • phenom x4 quad-core typ gniazda procesora • socket am2 • socket am2+ obsługa technologii hyper-threading nie liczba gniazd procesorów 1 chipset płyty producent chipsetu nvidia typ chipsetu geforce 6100 szczegóły płyty częstotliwość szyny fsb • 1800 mhz • 1600 mhz • 1000 mhz • 800 mhz pamięć rodzaj pamięci ddr2 typ pamięci non-ecc liczba gniazd ddr2 2 częstotliwość szyny pamięci • 800 mhz • 667 mhz • 533 mhz • 400 mhz maksymalna wielkość pamięci 8 gb wbudowane układy wbudowany układ vga tak wbudowany układ dźwiękowy realtek alc662 układ lan tak typ zintegrowanej karty sieciowej 10/100 mbit/s bezprzewodowa karta sieciowa nie złącza zewnętrzne złącza pci 2 złącza pci-e 16x 1 złącza pci-e 1x 1 złącza usb 2.0 8 dodatkowe informacje o portach usb 2.0 • 4 x usb 2.0 (tylny panel) • 4 x usb 2.0 (opcja) złącza firewire (ieee 1394) 0 szt. obsługa pamięci masowych maksymalna ilość urządzeń ata 2 szt. maksymalna ilość urządzeń serial ata 2 szt. szybkość interfejsu dysków ata 133 mb/s szybkość interfejsu dysków serial ata 300 mb/s cechy dodatkowe cechy dodatkowe zintegrowana karta graficzna nvidia geforce 6100 format micro atx typ złącza zasilania atx 24-pin

CHIALBYM SIE DOWIEDZIEC CZY TA PLYTA GŁOWNA UCIAGNIE Z KARTE GRAFICZNA MINIMOW 1GB I 4GB RAM PROSZ O SZYBIE OPOWIEDZI MAM NA WYDANIE 520 ZL I CHIALBYM DOKUPIC COS … pOZDRAWIAM! JAK TAM PROSZE O JAKIS SPRZET JESLI CZEGOS NIE PODALEM PROSZĘ PISAĆ!

Dodane 01.05.2010 (So) 22:15

Przepraszam od 3gb do 4gb ram

max pamięci do 8 GB DDRII

aha to znaczy ze moge wlozyc 2gbx2 ?? aha i moge na ta plyte głowna wlozyc karte hmmm 1gb?

jaki masz zasilacz? i procek?

mam zasilac 230v i nie wiem czy bedzie dobry mam naklejeke z tylu wiec podaje nie orientuje sie za bardzo jak mam kupic lepszy to piszczcie

Dodane 01.05.2010 (So) 23:59

aha procek mam AMD Athlon[tm] 64X2 Dual Core processor 4600+ 2.41GHz

dobrze byłoby jakbyś zdjął obudowe i podał markę

Niewiem czy dobrze podaje ale chyba Colorsie

jeśli to colorsit to jest na czarnej liście. więc jak masz fundusze to zmień go na coś lepszego

ok dobrze to nie wiem zaproponuj cos jescze cos tam pare groszy znajde, najlepiej to jak bys mogl to zaproponuj co bym mogl w niego wlozyc cena oczywiscie w granicach rozsądku ;d

możesz popatrzyć np. za zasilaczami chieftec takie tanie z dobrych :smiley:

a co myslisz o karcie graficznej i ram

ram możesz smiało kupić. oczywiście jak chcesz powyżej 3GB to musisz zmienić system jeśli masz teraz np. xp 32 bit. a karte jak zmienisz zasilacz to mozesz kupić tylko musi być pod PCI bo nie masz AGP

http://allegro.pl/item1015017023_nowy_c … gw_fv.html Co myslisz o tym

i karta http://allegro.pl/item1007649543_gainwa … _hdmi.html

tak ten zasilacz uciągnie tą kartę

To jestem zadowolny !!