Czy moża odinstalować sterownik?

Chcąc poprawić wydajność systemu natknęłam się na różne błędy i komunikaty. W jednym komunikacie jest napisane, że sterowniki zakłócają przechodzenie systemu Windows w stan uśpienia, a także ze stanu uśpienia. Chodzi o sterowniki Intel Graphics Kernel Mode Driver. Czy mogę je odinstalować? Mam duże problemy z wieszaniem sie systemu (Vistę na laptopie). Im więcej programów jest uruchomionych, tym większe prawdopodobieństwo zawieszenia się systemu. Być może to kwestia wewnętrzna czyli nie dotycząca systemu, ale laptop był w serwisie i niczego nie wykryto. Proszę o jakieś wskazówki. Zastanawiam się, na ile można poprawić wydajność komputera poprzez kombinowanie ze sterownikami. Program drive detective wykazał, że pewne sterowniki są nieaktualne, a 2 wogóle nie mam. Czy jest jakaś stronka ogólna z darmowymi sterownikami. Czy jeśli sobie zainstaluję dany sterownik nie będzie jeszcze gorzej? Będę wdzięczna za krótki wykład i ewentualne przestrogi :wink:

Sterowniki są niezbędne do prawidłowego działania każdego podzespołu… podaj cały model i specyfikację swojego laptopa. Poinstalujesz sterowniki i powinno być lepiej.

Nie dostałeś płytek ze sterownikami w komplecie ?

wiesz co Ja myśle, że można coś takiego zrobić tylko licz się z tym, że komputer może działać nie poprawnie