Czy może być to spowodowane?

Witam !!

Mam otóż problem z instalacją gry. U mojego kolegi gra instaluje sie bez żadnego problemu, a u mnie z tej samej płyty przy końcówce instalacji wyskakuje błąd danych crc. Czy może być to spowodowane ??

Plx help

czytnikiem ? słaba korekcja błędów ??sprawdź czy płyta nie jest zniszczona (porysowana, poplamiona itp) jaki masz czytnik ??

ciekawe czy umowa licencyjna tej gry umożliwia dzielenie się z kolegami grą ?? :stuck_out_tongue: - ale to już inna bajka :slight_smile:

gierka oryginalna? :stuck_out_tongue:

on czyta płytę zwykłym napędem czy nagrywarką? a ty czym?

Można wiedzieć co to za gra?

A tak BTW. to zapewne Twój czytnik odmawia już posłuszeństwa lub jest po prostu brudny :wink:

nie ma znaczenia :wink:

Ma :stuck_out_tongue:

to jakie ma ?? insynuujesz że oryginalna gra nie zainstaluje się na innym komputerze ?? zainstaluje się, gorzej z aktywowaniem jej (jeśli posada ona multiplayer) jeśli zaś to pirat to został już przetestowany :stuck_out_tongue: u kolegi :wink:

autor postu napisał, że wyskakuje błąd crc a zatem albo czytnik nie potrafi skorektować danych (w skutek zużycia, lub słabej korekcji błędów) albo płyta się zabrudziła np. w czasie transportu (tudzież uległa uszkodzeniu)

ja za pomaganie przy nielegalnej grze dostałem warna więc ma to znaczenie :lol:

ma