Czy możecie polecić mi telefon z symbianem w granicach 300zł

Tak jak w temacie. Szukam taniego telefonika z symbianem.

Tylko nie “cegłę” (tzn. nie za wielki jak np. nokia 3650 którą teraz mam)

N70 :wink: a 3650 to nie cegła, przynajmniej jest wygodna (miałem :wink: )

za 300zł powinno ci się udać wyłapać… ew. E50 lub lepsza N91 :wink: obie mają s60v3 ale na N91 nie pograsz ze wzg. na rozdziałkę a E50 ma za to gorsze bebechy… a na N70 można grać w gry z n-gage cls :slight_smile:

napisz do czego ma być fon (granie, muza, aparat)

Głownie to do dzwonienia :smiley: ale fotke czasem się pstryknie nie zawsze przy sobie nosze MP4 wiec tez do słuchania muzy dobrze jak by miał wejście na kartę pamięci MMC bo w domu leży 1Gigowa i się kurzy :slight_smile:

Za 300zł … kiepsko za tyle :roll: ale N70 dostaniesz, wydaje mi się, że będzie najlepsza z takich fonów.

Hmm… N70 dostane za 300zł ale używaną

a możne SE p910i :stuck_out_tongue: , na allegro w okolicach 300,- więcej na temat tego telefonu http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=557

N70 jest mniejsza :slight_smile: N70 ma RS-MMC czyli MMC nie wejdzie :confused: N91 ma wbudowany dysk 4gb a E50 ma microSD z tego co kojarzę :slight_smile:

czyli wybieraj:

N70

N91

E50

porównaj je na mgsm.pl aha i jakby nie było to zobacz na wagę N91 :slight_smile: trochę spora ale to wina metalowej obudowy :wink: tzn. ze stali nierdzewnej :slight_smile:

Nawet fajny :slight_smile: ale wieeeeelki kurcze chyba mam za duże wymagania co do fonu :stuck_out_tongue:

@edit

Klopas na mojej karcie pisze RS -MMC :stuck_out_tongue: nie wiem zbytnio o co biega :stuck_out_tongue: Hmmm… a co byś wolał n70 czy e50?

Byle nie P910i nie polecam, klocek i się chrzani, lepiej p990i, o niebo lepszy :smiley:

poleciłbym ci jakiś HTC ale masz za mało kasy :wink: też mają dotykowe jak P910i ale mają WM :wink: no ale i tak uiq to żadna rewelacja :slight_smile:

może 7710 ale wątpię żebyś wyłapał za 300zł :slight_smile:

Ale co byś wolał n70 czy e50?

Bierz e50, mniejsza, a ma nowszego symbiana.

ok biorę e50 :smiley: dzięki za rade :wink:

polecam go bo sam jestem jego posiadaczem co do “klocek” to rzeczywiście ma swoja objętość :stuck_out_tongue: ale nie oge powiedzieć że się chrzani, mam go już prawie rok i żadnej awarii, to prawda p990 jest lepszy ale też droższy i w trzech stówach raczej się nie zmieści ;/