Czy możliwe jest to żeby chieftec się spalił?

Witam

Mam zasilacz Chieftec 360W, a naczy się miałem. W czoraj jeszcze korzystałem z komputera i dobrze go wyłączyłęm. Dziś wracam i komputer nie chce odpalić powąchałem otwory wentylacyjne zasilacza (był zapach spalenizny elektronicznej) bez wahania otworzyłem obudowę i na szczęście nic się nie spaliło oprócz zasilacza, który był markowy. Czy to jest możliwe, że zasilacz tej marki się spalił pod tak słabym sprzętem (parametry w podpisie)?

A gdzie go kupiłeś ;] ? Allegro ?

wszystko może się spalić, nie ma nic co działa wiecznie i bez zarzutów

Jako ze jest to sprzęt elektroniczny to ma prawo sie zepsuc (nawet te markowe i drogie)

Jak jest jeszcze na gwarancji to sprobuj zareklamowac, jesli nie to pozostaje wymiana na nowy

byłem go reklamować ale nic nie wymienili, powiedzieli że spróbóją naprawić ale ja już w to nie wierzę. Czy kupię dobry zasilacz do 150Zł chodzi o nowy.

bardzo wątpiliwe

ta

np. modecom mc 400w

ale teraz serio można kupić za tyle dobry zasilacz

Modecom MC 400W jest dobrym zasilaczem, chcesz lepszy to bierzesz Chiefteca 400W z serii CTP, OCZ StealthXStream Rev.2 lub Corsair VX 450W

http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_ … src,ceneo/ da radę dołożyć??

Da radę dołożyć jeszcze 50zł ale ja potzrbuje coś co mogę kupić w Gnieźnie (woj.WLKP.) i to jutro.

No to podaj jakieś sklepy z których mamy wybrać. Jakie są w Gnieźnie?

Najlepiej Komputronik W dostępności macie Gniezno (jeden z większych salonów) , ARNO Komputery, ACT,

W moim wiejskim sklepie modecom400w mc jest za 86zł więc za 150 to kupisz coś pożądnego

A nie da rady poczekać na dostępność tego OCZ?

Oni mają bardzo rzadkoo dostawę a ja potrZebuje kompa na sobotę

“Modecom MC 400W jest dobrym zasilaczem, chcesz lepszy to bierzesz Chiefteca 400W z serii CTP, OCZ StealthXStream Rev.2 lub Corsair VX 450W”

Przejdź się po tych sklepach i szukaj coś w tym guście, jak nie będzie tych modeli to zobacz co innego mają na stanie i zapytaj na forum.

Kupiłem Colsaira 450Wat ale musiałem trochę czekać

No i dobry zasilacz wybrałeś, dobrze że poczekałeś i posłuchałeś się naszych rad.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Faktycznie nie żałuje 250zł, mój komp ma lepsze osiągi, podkręciłem mojego athlona 1800+ do mocy 2300+