Czy można mieć gadu-gadu w orange?

Witam, mam pytanie: czy można mieć gadu gadu w orange? Czytałem, że można ale niestety po instalacji pliku gg.jad, wpisaniu numeru gg i hasła nie może wyszukać serwera. I tu właśnie to pytanie (posiadam se k800i). Jeśli można mieć to z jakiej strony mogę ściągnąć aplikację i czy oprócz gprs muszę jeszcze coś skonfigurować?

p.s próbowałem wysyłać sms’a ggj na numer 7136 i bez odzewu.

W każdej sieci można mieć Gadu-Gadu tyle, że nie licząc sieci ERY pozostałe płaca za transmisje GPRS.

Aplikację możesz ściągnąć ze strony Gadu-Gadu

Tak musisz poprawnie skonfigurować połączenie GPRS dla swojego telefonu (jak? - szukaj na stronie Orange)

Proponuje zajrzeć tutaj: http://gadu-gadu.pl/mobilneGG

Po ponowny ściągnięciu aplikacji nadal jest problem. Gdy szuka serweru po ok. min. wyskakuje błąd “brak połączenia z internetem”. Co jest nie tak?

Gprs jest skonfigurowany

Wczoraj GG miało awarię więc poczekaj. Dziś już powinno być ok jeśli masz POPRAWNIE skonfigurowany telefon.

Tak wszystko mam poprawnie skonfigurowane. Podczas gdy chce się połączyć po chwili wyskakuje mi informacja: brak dostępu do internetu…

A masz profil ustawiony na taki, na którym korzystasz z neta? W ustawieniach aplikacji jest wybór profilu i tam go ustaw :slight_smile: a jeszcze jedno tel pyta się o wyrażenie pozwolenia na połączenie z netem? (w trakcie wyszukiwania serwerów)

W dniu 18.04.2008 , o godzinie 18:33 został dopisany post przez lukasz_xd

Alternatywą jest też program jadugadu płacisz tylko za połączenie :slight_smile:

Tak pyta się o pozwolenie na połączenie z netem > naciskam <>. Jednak wydaje mi się, że to może być wina aplikacji. Czy mógł by ktoś podać linka ze sprawdzoną aplikacją??

http://jadugadu.prv.pl/ używam tego programu (mam tel w erze ale na abonament blueconect + minuty, więc nie płace za gg miesięcznie to chyba z 2MB mi zchodzi, opłaty są pobierane tylko za połączenie)

a masz skonfigurowane połączenie internet po gprs?

No spróbuje skonfigurować…

bo tylko na internet po gprs będzie ci działać gg. na wap gprs nie będzie działać

No niestety coś nie chce działać

ok, dz za rady

Pozdrawiam

sorry ze odkopuje stare tematy ale spróbuj zmienić Ustawienia Internetowe Java

powinno być gdzieś w łączność i ustawienia internetowe