Czy mozna mieć netie bez telefonu domowego?

czy mozna miec np netie bez telefonu domowego?

i czy wtedy duzo drozej by było?

pytam bo chciałbym zmienić dostawce internetu (najlepiej jakis ze zmiennym ip)

i max 50zł miesiecznie

moze macie jakies lepsze propozycje niz netia?

z góry mówie ze nie posiadam domowego

sorki ze troche pomotałem ale śpieszę sie bardzo

czekam na odpowiedzi

pozdro

“moze macie jakies lepsze propozycje niz netia”?

Ostatnio oglądałem promo z UPC. 512k = 39 PLN (chyba bez Vatu). Info http://www.upc.pl Pozdrawiam.

Zobacz na stronie netii czy jesteś w zasięgu sieci Wimax. Jest to sieć bezprzewodowa więc nie miał byś problemu z telefonem.

a jeśli mam gniazdko telefonu domowego a telefonu nie posiadam? to jak wtedy? moge miec normalnie netie ?

iwa nike ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

a wiek ktoś może jaki abonament miesięczny za ten WiMAX ??

ponawiam pytanie

ponieważ bardzo potrzebuje odpowiedz

Jeśli masz gniazdko Telekomunikacji, musisz najpierw wykupić abonament socjalny (albo droższy - to zależy od ciebie) w TP. Telefonu jako urządzenia nie musisz posiadać, jednak musisz posiadać aktywną linię telefoniczną.

Jeśli dochodzi do ciebie linia Netii (głównie w dużych miastach), nie musisz zakładać telefonu.

a jeśli przez mój dom przebiega gniazdko które należy do mojej babci?

czy ona musiałaby wyrazić zgodę na to żeby pod to gniazdko u mnie był podłaczony internet?(to już raczej odpada że się zgodzi)

Tak. Jeśli babcia się nie zgodzi musisz sama założyć linię tlekomunikacji i opłacać dodatkowo abonament telefoniczny (może być najtańszy - socjalny).

Bzdury nie musisz mieć żadnego abonamentu, będziesz płacić tylko za utrzymanie linii (koło 30 zł miesięcznie).

Jeżeli ona płaci abonament, to w czym problem ??

Posiadanie łącza internetowego w niczym nie przeszkadza w korzystaniu z telefonu.

Musisz jej tylko o tym powiedzieć i się z nią dogadać.

wlasnie w tym problem ze sie nie zgadza :frowning:

a czy można to zrobić bez jej wiedzy? tzn mam u siebie w pokoju gniazdko od jej lini telefonicznej i gdybym podłączył tam kabel to by tego nie zauważyła ( wiem ze to może być troche nie fear , ale co zrobić )

głównie chodzi o te rachunki , czy konieczne jest aby były pisane na moją babcie?

zakładając ze mam linie tp

zakładanie własnego telefonu domowego albo podtrzymywanie lini odpada

Nie podpisze umowy na Netię na inną osobą niż ta która dysponuje łączem telefonicznym.