Czy można naprawić charczący głośnik

Witam

Mam wielki (jak dla mnie) problem. Otóż mam głośniki creative t6100 i lewy przedni głośnik przewrócił się kilka razy (kot go przewrócił) i zaczął charczeć. Nie pamiętam czy są one jeszcze na gwarancji, ale wątpię żeby przyjęli mi to na gwarancje.

A jeżeli jeśli by przyjęli to czy trzeba wszystkie głośniki im dawać czy można tylko ten charczący ??

Jeżeli trzeba dawać wszystkie lub gwarancja tego nie obejmuje to może wiecie jak to naprawić ?? O wiele jeśli da się coś z tym zrobić :^o

Może wiecie, czy idzie gdzieś kupić taki przedni lewy głośnik :lol:

Wielkie dzięki za pomoc, jest to dla mnie ważne, bo głośniki może mam z pół roku, a mnie to bardzo wkurza jak to charczy, a nowych przecież znów nie kupię :expressionless:

Najlepiej jak znacie jakieś filmiki jak to naprawić to posyłajcie linki ![-o<

Pozdrawiam

Jeśli masz gwarancje i nie ma mechanicznych uszkodzeń to nie powinno być problemu.

Zapytaj w serwisie o szczegóły.

Aha, czyli będę musiał posłać im maila i z nimi pogadać.

Żadnych uszkodzeń z zewnątrz nie ma na szczęście, wygląda tak jak wyglądał, nie rozkręcany.

Jesli nie masz gwarancji to przez 2 lata od zakupu możesz złożyć reklamację w oparciu o ustawę o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej (czy jakoś tak):

http://www.federacja-konsumentow.org.pl … ?story=321

Witam

Więc mam jeszcze rok gwarancji na ten produkt. Posłałem maila do firmy creative, z opisem problemu.

Dziś dostałem odpowiedź, i kazali mi podać numer seryjny produktu. Tylko nie mam zielonego pojęcia jak to sprawdzić ??

Mam nadzieje że ktoś mi powie, bo jest mi to bardzo potrzebne.

Dziękuję i pozdrawiam

Na pudełku bądź na sub’ie powinna być naklejka z serial number’em:

S/N: xxxxxxxxxxxxx

Aha, wielkie dzięki maniekz , znalazłem to pod spodem subwoofera