Czy można naprawić mój wyświetlacz (samsung avilla)?


(system) #1

chodzi mi o mój wyświetlacz vili  można to jakoś naprawić ?

 

Tu linki do zepsutego wyświetlacza da się to naprawić?

 

 

 

 

 

ok masz te fotki z włączonym ekranem(dotyk działa) :

 

 


(Agatonster) #2

Nawixowany

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(piterbenks) #3

Wszystko się da - pytanie ile jesteś w stanie na to wydać?


(system) #4

Okey…

 

nie chodzi mi o to czy mam kupić nowy wyświetlacz tylko się pytam czy da się to naprawić bez zadnych kosztow :slight_smile:


(rubin714p) #5

Kolego. Ja Ci już pisałem wrzuć fotek wyświetlacza na włączonym telefonie . Zeby było widać jak wyglada wyświetlacz. Bo to co jest urwane nic nie mówi o usterce. Złóż telefon włącz go i zrób foto. Jeśli wyświetlacz nie wyświetla całego obrazu? To :zle wpięta taśma lub faktycznie uszkodzony LCD.Ale z tych fotek to nic nie stworzymy.

No to masz wyświetlacz do wymiany jest pęknięty .

Proszę korzystać z opcji Edytuj , zamiast pisać post pod postem.

rgabrysiak


(system) #6

 

a nie da się to jakoś tam skleić?

bo nie mam kasy :C


(Cedar) #7

Da się. Kropelką :wink:

Ręce opadają.

Pomyśl. Co chcesz kleić?

Pęknięty jest i nadaje się tylko do wymiany , nie ma innej możliwości.


(rubin714p) #8

Mam taki wyświetlacz z rozbiórki .Ale nie wiem czy dobry .Moge Ci go pdarowac za browarka :).


(system) #9

Dobra no z chęcią przyjąłbym ten wyświetlacz.


(Semtex) #10

Chyba Sobie żartujesz, ktoś Ci ofiaruje część a ty go o oszustwo podejrzewasz? Trochę ogłady, kolejny taki post i wywalę cały temat…

 

Poza tym: Na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta.


(rubin714p) #11

Haha.To skoro jestem oszustem to zostawie sobie ten wyświetlacz.Trafi sie avillka do roboty to zarobie pare groszy .Wiesz kolego .Tydzień może dwa tygodnie temu na elektrodzie gościu szukał obudowy do Avilli .Wysłałem mu ja za darmo ,chciał pokryc koszty przesyłki ale nie chciałem. Chciał mi dac punkty na elektrodzie też nie chcialem.I wysłabym Ci ten wyświetlacz za darmo ale za oszuta to dziekuje. 


(Cedar) #12

Popieram! Niech sklei butaprenem, będzie miał sprawny na wieki.


(system) #13

Ok nie to nie!


(rubin714p) #14

Kolego. Niby dlaczego mógłbym być oszustem? Bo podałbyś mi adres i co? Przyjechałbym do Ciebie? Ale po co? Napisałem mam wyświetlacz z rozbiórki -nie daje pewności ,że jest sprawny . I mogę go podarować . A tu od razu oszust itp.A może Ty jesteś oszustem i tylko tak piszesz ,że nie masz kasy żeby właśnie ktoś dał za darmo? 


(system) #15

nie spokojnie nie jestem żadnym oszustem! Ja nic nie pisałem, że chce żebym mi ktoś dał za darmo tylko Ty to zaproponowałeś.To tak zabrzmiało jak oszustwo.Bądźmy szczerzy w tych czasach nie ma nic za darmo :C


(rubin714p) #16

Wiesz? Czasem może trafi się ktoś kto da coś za darmo.Podaj jakoś adres to się przekonasz.Wyśle Ci ten wyświetlacz po niedzieli.Tylko tak jak pisałem nie wiem czy jest sprawny.