Czy można normalnie słuchać plików mp3 na iphone?

Witam, jestem nowym posiadaczem iPhona. Do tej pory normalnie wrzucałem sobie caly folder z piosenkami na telefon i sluchałem odtwarzaczem na Androidzie.
Czy takie coś jest w ogóle możliwe na iPhone? Nie interesuje mnie żaden iTunes, chciałbym zgrać normalnie pliki mp3 i użyć odtwarzacza plikow który będzie grał wszystkie pliki z danego folderu. Niestety nie mogę takiego znaleźć w app storze.

Do skopiowania plików musisz użyć iTunes’a. Też moim zdaniem jest to utrudnienie, no ale co zrobisz. Po podłączeniu iPhone’a do USB nie ma go w Moim Komputerze?

Jest widoczny. Podlaczam go do macbooka. Problem jest taki że mam folder z plikami który ma 20GB i nie chcę go dodawać do iTunes. Domyślam się też że dodając je do iTunes zrobione zostaną kopie wszystkich tych plików?

Tak, ten folder zostanie zsynchronizowany.

I jest szansa, że pokasują pliki jak jest opcja kupna w iTunes / Apple Music.

Nie wypisuj bzdur jak nie ozywałeś!!!

W App Store jest sporo aplikacji, które nie wymagają korzystania z iTunes. Np. https://apps.apple.com/us/app/music-cloud-free-mp3-flac-player-for-cloud-services/id1061528424 pozwala na zgrywanie kolekcji plików, które umieścimy np. na Dropbox, czy Google Drive. Poza tym posiada podobne funkcje do domyślnej aplikacji Muzyka w iOS.

1 polubienie