Czy można oddać na gwarancję telefon z pękniętą obudową?

Witam wszystkich :smiley:

Mam pewien problem !

Chciałem oddać na gwarancję telefon ponieważ psuje mi się wyłancza się , resetuje , muli , zacina , głubi kontakty , przestawia się budzik :slight_smile:

Ale mam taki problem że mi przed tym upadł i jest taka rysa na obudowie i minimalnie na ekranie czy mogę oddać z tym pęknięciem czy mi powiedzą że to z mojej winy się telefon zepsuł ? Bo telefon już psuł się przed upadkiem !

Proszę o odpowiedz i dziękuję :slight_smile:

Oddać możesz w każdym stanie, najwyżej gwarancja zostanie unieważniona a w tym przypadku jest duża szansa bo objawy mogą wskazywać na usterkę mechaniczną nie tylko obudowy ale też elektroniki. Mała szansa, że przekonasz serwisanta do tego, że usterka powstała już przed uszkodzeniem obudowy, jednak wszystko zależy od tego na kogo trafisz.

Pęknięcia, a rysa to duża różnica. Jak będzie siedział jakiś cwaniak to wpisze uszkodzenie mechaniczne i nie uznają gwarancji. Ale raczej nie będzie problemu, przeinstalują soft i tyle.

co to za telefon? bo pewnie wystarczy aktualizacja oprogramowania co gwarancji nie anuluje, jak zmieniłbyś Product Code to tak, ale przy aktualizacji software to nie stracisz gwarancji… ja bym nie oddawał i zrobił w domu (ale jestem bardzo leniwy i wycieczki sprzed kompa do WC są dla mnie ogromne :smiley: )

Nokia 3110c tylko tyle że ja teraz mam sciągnięty simlock i sam nie wiem :slight_smile: