Czy mozna odzyskac dane po formacie?

Czy mozna odzyskac dane po formacie? Chodzi mnie o to czy mozna odzysakc dane po zrobiniu formatu komputera całkowite (wszystko)

Czy np jakis informatyk,haker by mogł to odzyskac?

PS: Czymozna było takie dane odzyakc ale tylko przez specjaliste kogoskto umie to zrobic i czy by mogł takie cos zrobic? Prosze o OPD i z góry ThX :lol

Nie można

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=4993

Bez takich tekstów.JNJN

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=94

O ile dysk nie zostanie fizycznie zniszczony - np. przewiercony, “ustrzelony” silnym impulsem EM itp., to mozna odzyskać praktycznie wszystko, ale - cena takiej usługi w profesjonalnym laboratorium jest niewyobrażalna - starczy powiedzieć, że naprawdę profesjonalne laborki robiące dla NSA, CIA i czy FBI liczą sobie dziesiątki tysięcy za mega danych :frowning:

W naszych warunkach ceny są nieco niższe, ale w dalszym ciągu - nieprzystępne, chyba, że masz kilkaset złotych na samą analizę i potem kilkadziesiąt tysięcy za odzysk - i to bez gwarancji, że uzyskasz wszystko, o co Ci chodziło. Tak więc - raczej “koniec balu, panno Lalu”.

Możesz jeszcze pokombinować różnymi recoverami, z podanych w linkach poprzednich, ale - raczej kicha, bo przeznaczone są głównie do uszkodzeń fizycznych, a nie logicznych, zaś format z reinstallem to zabieg logiczny z nadpisaniem danych.

Oczywiście że tak ! istnieją firmy które odzyskują stracone dokumenty (nawet po pożarze dysku) Niestety cena takiej usługi sięga paruset złoty

http://www.ontrack.pl/ zajrzyj, poczytaj

się nie znasz, się nie wypowiadaj

Po formacie można a po usunięciu partycji??