Czy można odzyskać konto na nk?

Witam!

Ktoś z mojego IP usunął mi konto na nk i wiem, że teoretycznie nie ma mozliwośći jego odzyskania, nawet obsługa nk tak pisze. Ale moje pytanie brzmi czy na serio nie ma mozliwości? Przecierz w dzisiejszych czasach prawie wszystko jest możliwe w internecie xD I czy Ci specjaliści z NK jak by się postarali to nie mogli by tego odzyskać? ;>

Nie wiem czego nie rozumiesz w stwierdzeniu “odzyskanie konta jest niemożliwe”. Tak ustalili i tak będzie.

A to czy jest to możliwe w praktyce, jest już najmniej istotne. Ciężko raczej komukolwiek powiedzieć na jakiej zasadzie zapisywane są dane i na jakiej zasadzie dane zostają usuwane.

A właśnie, że najbardziej istotne ;p To mnie ciekawi czy można, wiem że tak sobie uzgodnili i napisali.

Formalnie obstawiam że nie bo pewnie miejsce gdzie był twój profil jest nadpisane już. Nieformalnie mogą sobie rozbabrać bazę danych xxxxx osób by odzyskać jeden profil :smiley:

Wejśc na profil umiem więc nadpisanie wątpię aby wchodziło w grę, a przecierz klient nasz pan, a formalnie jestem ich klientem :stuck_out_tongue:

To tylko teoria, że jesteś ich klientem. Jesteś POTENCJALNYM klientem dopóki nie korzystasz z płatnych opcji.

Skoro ich pomoc techniczna powiedziała Ci że się nie da - to się nie da (albo nie chce się) i powinieneś założyć nowe konto. A potem znowu kolekcjonować poke… znajomych!

Ale po polsku pisać nie umiesz :wink:

Jak umiesz wejść na profil skoro go skasowano?

Umiem wejśc na swój profil w dział Dane personalne czy jakoś tak. Nie da się bo tak sobie napisali dla ogółu, a mi chodzi tylko o to czy się da nie wazne jakimi sposobami, ale chyba sie nie dowiem :stuck_out_tongue: Temat do zamknięcia :stuck_out_tongue:

Jeżeli umiałbyś się włamać, przewrócić do góry nogami bazę danych i dokopać się do swojego “skasowanego” (bo nie rozumiem, jak możesz wejść na profil który jest skasowany, czyli nie istnieje) profilu, to pewno i się da. Nie rozumiem tylko w jakim celu, mimo jasnego określenia sytuacji dalej brniesz i drążysz?

Wydaje mi się, że jemu chodzi o wchodzenie na “konto usunięte” z poziomu innego usera.

Jak robili zapis danych to mogą cofnąć czas serwera do jakiegoś tam momentu. Takie coś czasami robią w grach online jak jakiś haker nakradnie za dużo :lol:

Bardzo możliwe, ale trzeba tez dodać że czas, dodane komentarze, dodanie “znajomi”, zdjęcia, kupione eurogąbki i inne syfne rzeczy które można robic na nk zostaną stracone dla wszystkich :stuck_out_tongue:

To chyba kasę by też zwrócili :expressionless:

Kasę? A za co? Dlaczego?

Twojego konta tak po prostu nie da się przywrócić bez żadnych konsekwencji. Twoje konto zostało usunięty z bazy danych i żeby je przywrócić to musieli by albo przywracać bazę danych albo grzebać w bazie z kopii zapasowej i przywracać rekordy z twoim wpisem co jest czasochłonne i nieopłacalne dla nikogo.

Gdyby wykonano przywracanie bazy danych to by było jak pisał Kichaa. Gdyby mieli przywracać tylko jeden rekord z bazy to im się to też nie opłaca, w końcu ktoś musi administratorowi zapłacić za poświęcenie czasu, więc jak myślisz co się bardziej opłaca właścicielon NK? Opłacenie administratora, strata czasu czy założenie przez Ciebie nowego konta co zajmie Ci kilka minut?

Następnym razem zadbaj o porządne hasło, najlepiej jak najtrudniejsze do zapamiętania i nie używaj opcji zapamiętywania haseł w żadnej przeglądarce tylko trzymaj je w głowie i loguj się przez SSL to unikniesz takich problemów.

Pozdrawiam!