Czy można przejść z Visty HP do 7 HP za darmo i legalnie?

Witam,

Zastanawiam się nad pewną rzeczą, a mianowicie:

Jestem posiadaczem Visty HP, czy mogę za darmo lub w obniżonej cenie dokonać upgrade do Windows 7?

Pozdrawiam :smiley:

http://www.microsoft.com/windows/buy/of … ption.aspx

Komputer z Vistą Home Premium OEM zakupiłem 2 lata temu. Czy jest możliwość uzyskanie Windows 7 HP OEM w obniżonej cenie?

tak można:

http://www.allegro.pl/search.php?string … lla-search

Czyli jest taka możliwość.

Jak mogę dokonać upgradu do Windows 7 HP, posiadając komputer z zainstalowanym Windows Vista HP OEM?

kupujesz windows 7 upgrade i po prostu instalujesz prawie tak jak normalny system

Ale cena upgade wynosi prawie 500 zł.

Tytuł tematu brzmi “Czy można przejść z Visty HP do 7 HP za darmo i legalnie?”

Chodziło mi o to, czy mogę przejść na Windows 7 w obniżonej cenie lub za darmo, jeżeli posiadam Viste HP i komputer zakupiony wraz z nią 2 lata temu. :slight_smile:

za darmo nie możesz, fakt może i kosztuje drożej ale to BOX, można też znaleźć taniej

A czy można przejść z audi A6 przedliftowego na A6 po lifcie za darmo i legalnie ?

Zastanów się co piszesz, a niby z jakiej paki ?

Z tego co masz w podpisie widać, że już przeszedłeś na Win.7 i to nawet Ultimate, czyli rozumiem, że jedziesz teraz na piracie, lub/i cały Twój podpis to wielka ściema i Twoje niestety marzenia.

na to nie ma reguły… jest ogrom aplikacji w których można za darmo przejść na nowszą wersje jeśli posiada się licencje na starszą,

a może chce na innym komputerze przejść… ??

To jest mój nowy komputer, po co miałbym pisać w podpisie, komputer którego nie posiadam. Przeszkadza ci to w czymś?

Raczej komputer z twojego podpisu, to twoje marzenie. Z pewnością mogę stwierdzić, że jesteś zazdrosny, że mam duużo lepszy sprzęt od ciebie.

Oprogramowanie, które mam zainstalowane na kompurzez jest w 100% legalne.

Gdybyś był mądry to pomyślałbyś, że mam inny komputer z zainstalowanym systemem Vista HP!!

A czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem ?

Mowa jest tu o konkretnym programie a nie o “ogromie aplikacji”

To faktycznie jest on już stary, a jaką ma konfigurację ?

A gdzie ja napisałem, że mi przeszkadza ?

No właśnie nie wiem po co, co niektórzy tu różne ściemy wypisują.

A o którym komputerze mówisz ?

Czy oba są duużo lepsze ?

Skoro “masz taki” sprzęt to nie stać Cię na Upgrade systemu ? Aż żal ściska… Trzeba było kupić trochę gorszy sprzęt, miałbyś na upgrade.

A gdybyś Ty, nie był … to pomyślałbyś, że nie jestem wróżką.

A tak na marginesie, to posiadam to audi A6 po lifcie, żeby nie bylo żadnych wątpliwości, że przykład wziąłem z kosmosu i na olej napędowy mnie stać do niego.

Wyjaśnione już zostało, o jaki komputer chodzi.

Pytanie zostało zadane konkretnie, więc skupcie się na odpowiedzi.

Dalsze pyskówki zostaną potraktowane wywaleniem postów do kosza.

Dlaczego miałbym nie mieć pieniędzy na zakup upgradu?

Po prostu pytam się o sposób przejścia na sevena za darmo lub w obniżonej cenie :slight_smile:

Przestańmy się kłócić, bo to nie ma sensu.

Komputer:

Intel C2D E6750

GF 8600 GT

2 GB RAM DDR2

Tak do końca to powyższy komputer nie jest mój, ale taty :stuck_out_tongue:

Ja mam “troszkę” mocniejszy :stuck_out_tongue:

Czyli jedynym wyjściem jest zakup Upgradu?

generalnie jeśli chcesz najtaniej to tak

Dziękuję za pomoc :smiley:

Temat uważam za zamknięty.

Pozdrawiam

Najtaniej według mojej wiedzy możesz nabyć w Vobis: aktualizacja do Windows 7 Home Premium BOX jest za 199.00 zł ale cena ta obowiązuje tylko przy zakupie z dowolnym komputerem lub notebookiem.

:roll:

Na którym oryginalnie była zainstalowana Viśta, dlatego opcja ta w żadnym wypadku nie dotyczy autora wątku.

I tu się Kolega myli. Otóż jest to normalna licencja BOX Upgrade do zainstalowania na DOWOLNYM komputerze/laptopie. Jeśli nowy komputer ma Vistę to można oczywiście z tego skorzystać ale ma to sens tylko w przypadku, gdy Vista jest w wersji Home Basic. Home Premium i wyższe ma z definicji darmowy upgrade. Jeśli natomiast zakupimy komputer/laptopa z 7-ką to można upgrade’ować dowolny inny komputer z Vistą.

:roll:

Jeżeli były by to normalny BOX to po pierwsze po co ten napis Upgrade, a po drugie nie wydaje ci się że cena za boxa 199 zł wydaje ci się co nieco za niska ???