Czy można przenieść filma nagrany na dekoderze do komputera?

Witam,

ostatnio nagrałem sobie film, który leciał na HBO na mój dekoder od cyfry plus. Chciałbym się dowiedzieć czy można ten film w jakiś sposób przenieść do komputera lub na płytkę, aby móc sobie go oglądać na komputerze.

Proszę o odpowiedź.

Zobacz czy z tyłu nie masz złącza na usb. Podłącz do komputera i skopiuj.

Chillout nie jestem pewien. Ten cytat to wypowiedź użytkownika dekodera firmy Pace z C+.Przypuszczam że to Cyfra swoimi softami tak kaleczy urządzenia. Używałem chyba trzech dekoderów Pace i zawsze były to b. wysokiej klasy urządzenia, nie wierzę aby to Pace dał plamę. Pamiętam że przy innej okazji czytałem kiedyś że z Philipsem z Cyfry było to samo. Może w t.z.w. międzyczasie coś się zmieniło? nie wiem gdyż osobiście korzystam z DreamBoxa a on może wszystko =D> . Spróbuję jeszcze coś znaleźć w tym temacie i ewentualnie wrzucić. Pozdrawiam.

To wypowiedź użytkownika Philipsa z 30.12.09.

Może wyjąć dyska i do kompa podłączyć? xD

Dodane 31.01.2010 (N) 17:40

Czekam na jakieś odpowiedzi bo sam mam N i też tak chce bo mam dekoder juz z 3 lata i chce wymienić na nowy a filmow mi sie teraz nie chce ogladac chce jakos zachowac :slight_smile:

nie mam USB ani ethernet’u. Czyli nic się nie da zrobić? :frowning:

To raczej z kompem się nie połączysz,zresztą z tego co czytałem to w dekoderach od cyfry z tych gniazd nie dało się korzystać-taki soft. Nie wiem jak by to wyglądało z przekładaniem dysku do kompa. Może ktoś mocny w Linuksie się wypowie. Pozdrawiam.

a wypuścić sygnał wizyjny i go nagrać jakimś grabberem…