Czy można przenieść licencje z 1 laptopa na 2 ? (Windows 10)

Mam starego laptopa z windowsem 7 , ale aktualizowałem do 10 i wiem , ze moge w każdej chwili na nim
Windowsa 10 zainstalować. Robiłem tak już i aktywacja była ok.
Ale dostałem nowego laptopa z Windowsem 8.1 , który nie za bardzo mi odpowiada.
Czy jest możliwość by tamtego “deaktywować” a zainstalować 10 na nowym ?
Albo inny sposób by na nowym mieć 10 ?
Legalnie !!!

Kupić.

Licencja cyfrowa na W10, tylko do starego laptopa z W7.

Możesz zaktualizować windows 8.1 do 10 cały czas.

Uaktualnij sobie 8.1 do 10 https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10 pobierz, albo uaktualnij.

Możesz legalnie zainstalować Windows 10 Home na nowym urządzeniu, a następnie po zalogowaniu się na Twoje konto Microsoft system zostanie aktywowany automatycznie po nawiązaniu połączenia z Internetem, jeżeli nie korzystasz z konta Microsoft wydobądź klucz licencyjny na przykład za pomocą

Ok.
Dzięki wielkie Panowie.
Ja już się chyba stary robie :frowning:

Ktoś to ostatnio robił? bo mnie się numer nie udał? ale, może…

No tego nie próbowałem,ale… może i masz rację, choć mam wątpliwości.

Program prosi o sprawdzenie, czy dysponujemy odpowiednim kluczem produktu, jednak w sytuacji przedstawionej w pytaniu (wcześniej zaktualizowano starszy system do Windows 10, a teraz użytkownik chce zastąpić Windows 10 zainstalowany w procesie aktualizacyjnym czystą instalacją Windows 10 na tym samym komputerze) nie trzeba będzie podawać klucza produktu podczas instalacji czystej Windows 10, ponieważ klucz Windows 10 został już uprzednio aktywowany na danym komputerze i fakt ten został odnotowany na serwerach Microsoftu. Po prostu w trakcie instalowania systemu z przygotowanego w opisany sposób nośnika instalacyjnego, gdy pojawi się na ekranie monit o wprowadzenie klucza produktu klikamy Pomiń, a po zakończeniu instalacji i połączeniu się komputera z internetem, system powinien zostać automatycznie uaktywniony (jest to tzw. metoda aktywacji za pomocą uprawnień cyfrowych).

No, ale spróbuj.

To ostatnie pytanko.
Tu jest partycja recovery i pełno jakiś innych małych (gpt czy jakoś tak).
Czy instalka 10 nie “rozwali” mi opcji powrotu z recovery do 8 ?

Może, jak masz jakiś dysk zewnętrzny to zrób sobie kopie stanu obecnego dysku.

Nie powinno się nic stać - ale nagraj sobie płyty DVD z systemem W8.1 i masz.

http://soisk.pl/tworzenie-oraz-przywracanie-obrazu-systemu-windows-8/

1 polubienie