Czy można przyśpieszyć aktualizację (jej czas) KIS2013


(Kurss1005) #1

Mam neostradę 1MB po zainstalowaniu KIS 2013 aktualizacja dokonuje się długo, szybkość 23kb/s, przy KIS 2012 działo się to szybciej. Czy można przyśpieszyć aktualizację (jej czas) ?


(system) #2

Nie

Co Ci przeszkadza że idzie 23kb/s ? Niech sobie idzie tyle, u mnie też coś takiego chyba, zresztą nie zwracam uwagi… wszystko w tle przecież idzie… a kompa możesz wyłączyć w każdej chwili i tak się zaktualizuje prędzej czy póżniej


(dark__jedi) #3

Aktualizacje KISa nie należą do szybkich, po prostu trzeba to przeczekać i tyle. Z tego powodu aktualizacje mam wymuszoną co 2 dni.


(Kurss1005) #4

W KIS 2012 szlo to szybciej. Teraz serwery mają takie obciążone?


(fiesta) #5

Ależ oczywiście że tak, jeżeli są tylko techniczne możliwości zmienić NEO na wyższą opcję, w tej chwili są nawet promocje że wszystko pozostanie w tej samej cenie za szybsze łącze.


(Kurss1005) #6

Wiem ,że są, ale jaka jest zależność pomiędzy szybkością transferu a kompem. Mam komp niemożliwy do rozbudowy i kasy mało.


(ra-v) #7

Pytanie chyba brzmiało czy można przyspieszyć czas ściągania. Zwiększenie szybkości nic nie da, skoro zapas na łączu wynosi ponad 95% (23 / 1024). Tu raczej na jakimś węźle czy serwerze jest lejek na tak małą szybkość.

Można spróbować w nocy odpalić, może dużo ludzi w dzień ściąga.