Czy mozna ściągnąć Windows Server 2003

Słyszałem o takiej opcji że można ściągnąć Windows Server 2003 ale działa on tylko przez 60 dni. Czy to prawda? A jeśli tak to skąd mogę go ściągnąć? Tylko mi nie mówcie że http://www.microsoft.com bo patrzyłem tam ale nic nie znalazłem.

http://michal.osmenda.com/2005/09/03/wi … iagniecia/

Ja znalazłem coś takiego.

http://www.technet.microsoft.com/en-us/ … 1.aspx#EHD ja znalazłem coś takiego tylko nie wiem w który link kliknąć i czy dobrze szukam

Dobrze znalazłeś. A dokładniej sekcja: http://technet.microsoft.com/en-us/wind … 1.aspx#ESB i klikasz w link “Download Trial Software” w punkcie drugim.

Potem logujesz się za pomocą swojego Live ID, odpowiadasz na kilka pytań (ankieta - imię nazwisko, w jakiej firmie pracujesz itp.), zaznaczasz że do Polski (ale nie martw się, nic nie kosztuje), wybierasz wersję (x86/x64/ia64) i na końcu klikasz w ekranie zamówienia “proceed to checkout”. Co dalej nie pamiętam, chyba dostajesz na e-mail klucz i link, albo sam klucz, a link gdzieś na stronie.

Ale jesteś pewny że nic to nie kosztuje? Jestem jeszcze nie pełnoletni a poza tym nie chcę żeby mi jakiś rachunek przyszedł do domu.

Nic nie kosztuje. Za ściąganie trial wersji nic nie płacisz.

a czy mogę wpisać swoje dane (mam 15 lat) czy któregoś z rodziców?