Czy można sprawdzić ile kosztował każdy wysłany SMS?

Witam serdecznie. Czy jest jakiś sposób, abym mógł zobaczyć oddzielnie ile każdy SMS kosztował. Np, że ten wysłany do znajomego z parę groszy, tamten na numer premium ileś tam zł, tamten do znajomego z innej sieci ileś tam. po prostu, abym mógł zobaczyć cennik swoich wysłanych sms-ów, ile każdy mi zabrał z konta.

Jakby co, to jestem w sieci T-Mobile.

Mając abonament masz rachunek szczegółowy i na nim właśnie masz wszystko co potrzebujesz ( czas połączeń, opłata, darmowe minuty etc). Nigdy nie miałem telefonu na kartę, ale spróbuj zalogować się na stronie http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/stali_klienci

Dziękuję za odpowiedź, a więc jest tak o:

Nie mam żadnego zestawienia, bo telefon mam na kartę, a nie abonament, zapomniałem o tym wspomnieć, przepraszam. Ok, zalogowałem się na

http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/stali_klienci

Tam obok w polu Zarządzanie kontem kliknąłem zakładkę Mix / Tak Tak, uzupełniłem dane i zalogowano mnie. Przechodzę do zakładki Billing, wybieram SMS-y i okres dni i daję, aby sprawdziło i billing niedostępny, hehe. Dla pewności wybierałem też inne okresy, ale i tak nic z tego. Dodatkowo po wylogowaniu jest napisane, że wszystkie zmiany zostaną potwierdzone SMS-em, SMS żaden nie przychodzi. To jeszcze nie koniec. Gdy po jakichś 7 minutach chciałem się ponownie zalogować, to nie wczytywało mi, próbowałem parę razy. Dopiero kiedy wybrałem przypomnienie kodu BOA i znowu wklepałem dane, to zalogowało mnie. Tylko, że ja wcześniej na 100% wpisywałem poprawny kod boa jak i nr telefonu, kod boa dokładnie taki sam jak w przypomnieniu przyszedł :smiley:

Nie ma co, T-Mobile świetnie działa.

W t-mobile /Era/ dla abonentów na kartę jest między logowaniem przerwa obowiązkowa.Ile nie pamiętam. Ale nie zalogujesz się raz za razem.A sytem dla karta/mix jest faktycznie poniżej krytyki.