Czy można sprawdzić zawartość RAM-u?

Cze

tak jak w temacie.Jażeli się da to jak to się robi???

mój komputer > wyświetl informacje o systemie

bez_psełdonimu nie o to chodzi,chodzi o to co mam na tym RAM-ie nagrane. :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :slight_smile:

nagrane mówisz ??

jesteś pewien że chodzi Ci o pamięć operacyjną RAM ??

ram to pamięć używana przez system do np. działania programów czy innych procesów… jak chcesz sprawdzić co ile ramu zabiera to uruchom sobie menedzer zadań

LOL …

Rozumiecie co Dawid12345 napisał ?

ON chce po prostu podejrzeć tymczasowe dane,

które aktualnie znajdują się w pamięci RAM.

Nie sądzę by było to możliwe, a tak poza tym to i tak nic tam ciekawego nie znajdziesz :lol:

Zawsze możesz wklepać alt+ctrl+delete i zobaczyć jakie procesy (tudzież programy) “siedzą w ramie” .

a ja myslalem ze tymczasowe pliki są tutaj:

:smiley:

widocznie sie mylilem :]

mylisz tymczasowe pliki z tymczasowymi danymi

LOL i tak nikt nie wie o co chodzi wieć zostawmy ten temat… tylko autor wie o co mu tak naprawde biega

a i to nie jest do końca pewne hehe

hmm a mi się wydaje, że każdy kto umie czytać ze zrozumieniem wie o co chodzi, zo zresztą wykazał już L337 Crew

natomiast czy jest to możliwe… nie wiem, wydaje mi się, że nawet jak się odpali program to może on nie mieć dostępu do całej pamięci

Co do podglądu zawartosci RAMu, możesz się posłużyć programem WinHex …albo jakimś debuggerem np. SoftIce :wink:

mi się zawsze zdawało że w ramie to siedzą tylko setki 0 i 1 8)

Chyba mu chodzi o płytę DVD-RAM - wystarczy wejść w Mój Komputer i kliknąć na ikonę płyty.

HarryPotter dobre :hahaha:

Wybacz, ale się uśmiałem ^^

Właśnie, sorr że się podpinam - Nieraz widzę np CD- RAM Nie Rom A CD-Ram…ktoś mi powie o co w tym chodzi…?

Nie nieumiecie cztać CHodzi co na tej pamięci jest nagrane nie jestem pewien ale chyba jakieś pliki textowe albo coś…HarryPotter TU NIE CHODZI O ŻADNĄ PŁYTE DVD.

pliki tekstowe? pewnie nie. to chyba jakieś układy scalone tak jak procek.