Czy można stworzyć strone internetową offline do liczenia?

Czy można stworzyć strone internetową offline do liczenia pewnego wzoru i przenieść go na androida?

I tak i nie. Zależy co dokładnie potrzebujesz do tych obliczeń. Jeśli wystarczy Ci sam HTML i CSS plus do obliczeń JavaScript to tak. Jeśli będziesz potrzebował dodatkowo np. bazy danych czy PHP to sprawa nie jest już taka prosta.
W pierwszym przypadku jeśli utworzysz stronę tylko w HTML CSS i JS to bez problemu możesz przenieść ją do telefonu i powinna zostać otworzona przez przeglądarkę w telefonie.

1 polubienie

W programie mam zamiar spytac o kilka liczb. A potem podstawic pod wzor ,obliczyc i wyswietlic wynik ps pisze z telefonu

Myślę że da radę zrobić w JS.

Da radę, zainteresuj się Apache Cordova albo PhoneGap.
Albo coś w stylu Weex albo React Native, jak chcesz już z konkretnym frameworkiem pracować, a nie dłubać w „waniliowym” JS.

To co chcesz zrobić nazywa się generalnie SPA.

Chyba grubo przesadziłeś względem tego co za problem jest do rozwiązania.

Czy ja wiem czy przesadziłem… Może trochę, to prosta stronka z prostym skryptem. Ale jak to chce offline, to najprościej będzie Cordovą albo Weexem. W gruncie rzeczy to będzie SPA – aplikacja będąca jedną stroną, choć w domyśle ma się na myśli rzeczy które faktycznie przypominają „pełnoprawne” aplikacje w formie jednej strony, kwestia skali.