Czy można ustalić wersję service pack (win xp home oem) na podstawie klucza produktu?

Witam

Na kluczu nigdy nie było info o SP. Zainstaluj nowszy z SP3 i wpisz swój numer.

Klucz będzie pasować do wersji z SP3 więc nie musisz się martwić.

Czy czuję tu aluzję do poszukania nowszego, mało legalnego XP od razu zintegrowanego z SP i tylko wpisania swego seriala? No to naprawdę “super” porady :wink:

 

Generalnie nie widzę tu problemu - jaka przeszkoda zainstalować tego XP i po prostu ręcznie uaktualić, z gotowych już instalatorów Service Pack przygotowanych przez MS?

 

A może coś mi umyka w tym wątku? :slight_smile: Ponieważ nawet, gdyby był to czysty XP z 2001, to i tak żadna przeszkoda do instalacji SP i osiągnięcia tego samego, bez bawienia się w łamanie licencji czy nawet piractwo (chyba, że kompletnie źle interpretuję porady z wątku).

Źle interpretujesz

Szukaj nośnika XP SP3 koniecznie OEM, inaczej może ci nie przyjąć klucza

Ew. jak masz już nośnik, nawet bez SP, to google się kłania, poradników co do integracji SP3 z płytą jest od groma

Nic nie sugerowałem tylko źle doczytałem pierwszy post. Myślałem, że ma płytkę z SP3. Do SP2 też oczywiście się nada skoro ma tę samą wersję.

Dzięki za odpowiedzi. Spróbuję zainstalować mój xp sp2 i podam klucz z naklejki. Jeśli zaskoczy, to potem sp3 i dalsze poprawki pobrane z windows update. Ale to dopiero gdzieś za miesiąc, gdy komp do mnie dotrze.