Czy mozna usunąć flash z komputera

mam pytanie jak w temacie czy można usunąć flash z komputera i później ponownie ja zainstalować bez szkody dla komputera ??

pytanie zadaje ponieważ mam problem z podłączeniem internetu i w serwisie powiedzieli że ta pamięć wyczyszczą bo jest w niej wirus, ale oczywiście trzeba zapłacić , dlatego tak sobie pomyślałem czy można ją usunąć i potem wgrać ??

Chyba coś poprzekręcałeś. Wejdź do działu bezpieczeństwo, przeczytaj przyklejone wątki i zastosuj się do wskazówek w nich zawartych.

Jaki flash? Chodzi ci o pamięć flash w której znajduje się bios? Mam wrażenie, że ten serwis chce cię naciągnąć na zbędne koszty.

Załóż wątek w dziale bezpieczenstwo-f16.html i załącz wymagane logi z programu OTL.

jak podpinam modem do neta to pojawia sie inf.żeby zainstalować Lib Config.dll stąd to pytanie bo w serwisie chcą wyczyscic właśnie pamięć flash , a jak wchodze w programy to jest właśnie flash , dlatego zapytałem czy to można usunąć i znowu wgrać

Pamięć flash to jest układ scalony na płycie głównej i nie ma nic wspólnego z programem flash, który widzisz u siebie w systemie (program ten odpowiada np. za wyświetlanie filmów na YouTube)

Zmień serwis, bo albo to są zwykli oszuści lub ludzie, którzy nie mają pojęcia o naprawie komputera.

Wcześniej napisałem Ci co masz zrobić.

ok, chyba jednak zmienie ten serwis