Czy można usunąć folder C/AMD po poprzednich sterownikach?

Zainstalowałem dziś nowe Catalysty “Omega”. I tu nachodzi mnie pytanie czy można śmiało usunąć folder z zawartością, po poprzednich sterach w katalogu “C:\AMD\AMD-Catalyst-14-9-win7-win8.1-64Bit-dd-ccc-whql”? Oraz czy instalując nowe stery, a nie odinstalowując poprzednich jest akceptowalne? Bo przy najnowszych sterach nie było opcji odinstaluj sterownik (jedynie poprzez panel sterowania).

Ten folder służy tylko do wypakowywania plików w trakcie instalacji. Możesz go usunąć.

 

Każda instalacja nowej wersji sterowników powinna być poprzedzona odinstalowaniem i dokładnym wyczyszczeniem pozostałości po sterownikach. 

Dzięki za info.

W zdecydowanej większości przypadków nie powinno być żadnych problemów.

Gdyby jednak jakieś się pojawiły to na stronie amd znajdziesz narzędzie które usuwa sterowniki i wszystkie pozostałości po nich.

Ja dodam od siebie że ten folder do którego wypakowywane są sterowniki to katalog tymczasowy (na czas instalacji sterowników), aż dziw bierze że producent nie zmienił ścieżki na kataog “Temp” i nie dodał kasowania tego folderu po udanej instalacji… Jak wspomniał @Odyniec_Stary, katalog ten oczywiście można śmiało kasować.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.