Czy można usunąć folder System Volume Information

Witam,

Mam podzielony dysk na 4 partycje. Na C jest System a na D, E i F są moje różne rzeczy. Na każdej z tych partycji D, E i F jest folder o nazwie

a w nim są inne różne foldery takie jak np.

. Czy można usunąć z partycji D, E i F folder System Volume Information?. Nic nie stanie się na systemie?. Na partycjach D, E i F nie mam zainstalowanych żadnych programów.

Tam są punkty przywracania systemu. Po skasowaniu, system utworzy nowe. Chyba że [gdzieś] w opcjach zaznaczy się, by nie tworzył punktów przywracania na poszczególnych partycjach.

Oczywiście że mozna a nawet należy.Przedtem jednak wyłącz funkcję przywracania systemu na tych dyskach.Jeśli system nie pozwala usunąć tego katalogu zastosuj UNLOCKER !

tam są punkty przywracania systemu,same punkty możesz usuwać ale folderu nie usuniesz

Nie rób tego! Nie podoba Ci się, że są wypelnione, to ustaw Przywracanie systemu wyłącznie na partycji z systemem, czyli C. Na innych partycjach wyłącz, ale nie usuwaj folderów System Volume Information.

Jak wyżej.Są tam punkty przywracania systemu,które i tak się na nowo utworzą.Po co usuwać?

Dzięki Panowie za odpowiedzi. Wyłączyłem sobie przywracanie Systemy na dyskach D, E i F i zawartość folderu System Volume Information na tych dyskach sam się usunął. Został sam folder tylko o nazwie System Volume Information ale jego już nie będe usuwał.

I bardzo dobrze, bo to jest bzdura, że można skasować ten folder, ponieważ po jego skasowaniu nie da rady już załączyć przywracania i tylko sformatowanie partycji i ponowna instalacja systemu pomoże.

Tak właśnie coś czułem żeby nie całkiem usuwać folder, folder jest ukryty i tak i nie widać go.