Czy można usunąć hasło w laptopie gdy nie działa klawiatura?

Otóż mam problem z klawiaturą w laptopie, otóż nie chce działać. Działa tylko “s” i niektóre cyfry. Pytałem inne osoby z mojej rodziny czy po prostu nie zalały mi klawiatury, twierdzą, że nie. Dlatego proszę Was o pomoc, czy może być klawiatura zablokowana przez przypadkową kombinację klawiszy? Mi się wydaje chyba, że nie. chcę sprawdzić czy da się ten problem jakoś rozwiązać, bez zanoszenia go do sklepu komputerowego.

PS. Wiem, że można podłączyć klawiaturę z PC na laptopa, ale nie mam w tej klawiaturze wejścia USB, bo to stara klawiatura, jak nie będzie innego sposobu to pożyczę od kumpla.

Sprawdź w menadżerze urządzeń, czy nie masz żółtych znaków zapytania przy sterownikach od klawiatury i touchpada.

No i tu jest drugi problem… Nie mam jak wpisać hasła na laptopie aby zalogować się… można je jakoś usunąć w tym przypadku?

Odłącz od zasilacza, wyjmij na kilka minut baterię i potem uruchom laptopa. Jak masz win7, wykonaj naprawę. Jak nie, to uruchom ponownie i kliknij na klawisz funkcyjny. Może wtedy uda się kliknąć przywrócenie ostatniej dobrej konfiguracji. Zależy od laptopa, czy to będzie f8, czy inny. Według modelu znajdziesz w necie, jakie mu odpowiadają funkcje klawiszy.

Dominik9393 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

może podłącz zew. klawiaturę na usb

Masz notebooka z klawiaturą numeryczną po prawej stronie czy bez? Jeśli bez to sprawdź, czy przypadkiem ktoś nie włączył kombinacją klawiszy funkcyjnych obsługi bloku numerycznego na środku klawiatury.

:roll:

Zrobiłem tak jak mówisz, ale nawet klawisz funkcyjnie nie działa ;/

Dodane 02.06.2013 (N) 12:08

Po prawej niestety…

Dodane 02.06.2013 (N) 12:10

Muszę pożyczyć klawiatury z USB i sprawdzić właśnie…