Czy można usunąć NET Framework z komputera?

Witam .

Na komputerze w Panelu Sterowania > Dodaj lub Usuń programy znajdują się programy takie jak :

  • Microsoft .NET Framework 2.0 o rozmiarze 130,00 MB.

  • Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2 o rozmiarze 185,00 MB.

  • Microsoft .NET Framework 3.0 Service Pack 2 o rozmiarze 208,00 MB.

  • Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 o rozmiarze 28,15 MB.

I tutaj moi drodzy pojawia się moje pytanie czy programy te mogę bez obaw usunąć z komputera i przez to nic w nim nie popsuje ? Wiecie nie znam się dobrze na komputerach temu polegam na was i liczę że mi pomożecie . Chodzi mi o to że chciałbym zwolnić sobie miejsce na komputerze a nie wiem czy jak usunę te programy nie popsuję sobie komputera :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam :slight_smile:

Cerrus ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

http://pl.wikipedia.org/wiki/.NET_Framework

Nazwę tematu zmieniłem , mam nadzieję że taka może być :slight_smile: JARObb dziękuję za ’ podpowiedź ’ lecz i tak jasnej odpowiedzi mi to nie daję :frowning:

NET.Frameworki przydatne są w niektórych aplikacjach.Jeśli masz miejsce pozostaw je.

Zalecenie było wyraźne - konkretne zatytułowanie tematu - widzisz konkret w nowym tytule ? :?

Ponawiam - popraw tytuł na konkretny, mówiący o problemie. Więcej uwag nie nie będzie. TEMAT POMOCNY

A jeżeli mam mało miejsca ? A nawet jeśli mam zostawić muszą to być te wszystkie programy ? Nie można zostawić jednej wersji ?

Nie, nie można zostawić jednej wersji.

Aha , dziękuję wszystkim za odpowiedzi ! Rozumiem że mam zostawić Freamworki na komputerze . Przepraszam zarazem za problemy z nazwami tematu . Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :slight_smile: