Czy można usunąć NTUSER.DAT który stworzył jv power tools?


(Konrad1993) #1

Mam problem, a mianowicie chodzi o to, żę gdy czyściłem rejestr za pomocą programu jv power tools 2008 to utworzył mi się plik z rejestrem w C:/Documents and Settings/nazwa użytkownika. Prubowałem go otwożyć za pomocą notatnika ale się nie dało. Gdy włączyłem pokaż ukryte pliki i foldery to ten plik też mam i ma on tylko 100 kb,natomiast ten co mi utworzył jv power tools ma 4,5 mb i cały czas się powiększa. Czy można usunąć NTUSER.DAD który stwożył jv power tools 2008 bez robienia formata???

Z góry dzięki :smiley:


#2

kaka5157 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Olixxx94) #3

Czy chodzi ci o ntuser.da t?

Jeśli nazwa tego pliku jest taka j w temacie (dokładnie) to usuń, ale miej kopię na wypadek gdyby było coś nie tak, chociaż wątpię.


(Konrad1993) #4

sorki chodziło o ntuser.dat czy jest jakiś sposób na usunięcie tego pliku???


(system) #5

Zanim zaczniesz unicestwiać swój system - poczytaj.


(Konrad1993) #6

dzięki Barnaba. Ale jest jeszcze jeden problem chciałem otworzyć ten plik za pomocą notatnika i teraz cały czas jest na tym pliku te logo notatnika co można z tym zrobić aby wygladało tak jak ma wyglądac???


(deFco247) #7

Otwórz Notatnik i wklej do niego:

Plik zapisz jako typ wszystkie pliki pod nazwą plik.reg -> uruchom powstały plik, potwierdź chęć dodania do rejestru -> restart.


(Konrad1993) #8

Nie da się pisze:

Nie można zaimportować C:/Documents and Settings\nazwa użytkownika\Pulpit. reg: Określony plik nie jest skryptem rejestru. Można importować tylko bierne pliki rejestru z zewnątrz Edytora rejestru.


(deFco247) #9

Spróbuj teraz.


(Konrad1993) #10

dalej to samo.


(deFco247) #11

Otwórz Edyor rejestru (start -> uruchom -> regedit) i skasuj te klucze (jeśli będą):


(Konrad1993) #12

już wszystko gra nie ma skojażenia do notatnika. deFaco zrobiłem to inaczej weszłem Mój komputer-> Opcje folderów->Typ widoku->Znalazłem ten plik dat otwierany za pomocą notatnika i usunołem. Ale mimo to wszystkim wielki podziękowania. Zamykam temat