Czy można użyć cd-key z wersji ang. do instalacji pol. visty

Czy jak zainstaluje windowsa viste 32 but polską wersje to czy bede mógł użyć mojego cd-keya z mojej angielskiej wersji? Chciałem przeinstalować i sformatować system a nie dostałem płyty instalacyjnej z windowsem przy zakupie laptopa tylko jakies recowery cd.

pepordach ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

nie, musisz posiadać key do polskiej wersji

możesz zainstalować na tym samym kodzie.

Zgadza się, na pewno to najbardziej legalne rozwiązanie na spolszczenie.

KaMiLiOnAiRe ,

z taką wiedzą proponowałbym się nawet nie wypowiadać w kwestii o której nie masz pojęcia :lol:

Jak najbardziej można zainstalować system w innym języku wpisując podczas instalacji swój cd key .

Zainstaluje nam się wtedy wersja systemu, na jaką mamy licencję.

no widzę, że ty dysponujesz sporą wiedzą na ten temat - mniej więcej zero. ten temat był poruszany już wiele razy, radzę następnym razem dobrze przeszukać google. Opisany wyżej sposób używania angielskiego keya w polskiej viście jest niezgodny z licencją systemu i co za tym idzie nielegalny! angielski key jest przeznaczony tylko i wyłącznie do angielskiej wersji językowej. Oczywiście możliwa jest instalacja, ale jest ona nie zgodna z licencją systemu

A na pewno dotyczy to najbardziej popularnej wersji Visty Home. Wersja Ultimate pozwala na zainstalowanie polskiego Language Packa.

Tylko w Viście Ultimate można zmienić obraz instalacji na PL w każdym innym przypadku naruszy to licencję.

Spolonizować możesz, np. programem Vistalizator.