Czy mozna WLACZYC AERO GLASS ze slabsza karta graficzna

tak jak w temacie plz help

A z jaką kartą ??

Jeśli karta nie obsługuje Aero to - nie

jesli samo sie nie wlaczy i nie masz opcji zeby to wlaczyc w windowsie w ustawieniach wygladu - no to niestety nie masz takiej mozliwosci

jesteś w błędzie - u mnie na radeonie 9600 nie wiem czemu nie wykrywało aero ale gdzieś w necie znalazłem sposób że wystarczy troszkę rejestr zmodyfikować i będzie (ale gdzie co i jak to już nie pamiętam bo już nawet visty nie mam) i faktycznie było (ale niezbyt dobrze działało - pewnie coś ze sterownikami od karty graficznej - bo często przy włączonym aero glass miałem bsod-y)

Raczej nie pomogłeś bo zakładam, że 0mfg0rz chciał normalnie popracować z Aero a nie denerwować się ciągłymi zwiechami czy restartami. :slight_smile:

Sprawa jest prosta. Jak karta obsługuje DX9 to i aero glass da się włączyć.

Nawet gdy karta obsługuje dX9 a ma za mało pamięci nie da się uruchomić (mało jest takich kart ale są) :frowning:

Gdzieś wyczytałem, że moja karta graficzna (GeForce 5500) obsługuje DX9, ale co z tego? aero glass’u nie było i nie ma…

hmm… na wcześniejszych wersjach testowych visty, dało się odpalić aero glass nawet na bardzo słabych kartach graficznych, i całkiem fajnie to szło, nie zacinało się nic.

0mfg0rz

podaj jaką masz dokładnie kartę graficzną.

Może da się coś zrobić.

Ja mam tą karte i mi odpala aero :smiley:

http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=121 powalcz :slight_smile: 3m kciuki :slight_smile:

A zainstalowałeś najnowsze sterowniki - bo bez nich to raczej nie będziesz miał dostępnego aero

w pelni obsluguje DX9 - dodajmy

moja karta to Nvidia Geforce 2 go

bym zmienił ale to już jest w laptopie :frowning:

ja mam areo na marniutenkim ati x200 na laptopie :slight_smile:

szukalem steró ale nie wiem które wybra ć wpicuje nvidia geforce 2 go

ale wyskakuje mi nvidia geforce 2 go 7000 iles tam itd. ale do tej nie ma :confused:

Podaj dokładny model laptopa :slight_smile:

dell inspiron 8100

http://search.dell.com/results.aspx?c=u … f&~ck=anav

Jeżeli nie znajdziesz sterów do Visty to spróbuj zainstalować RĘCZNIE najnowsz dostępne dla systemu Windows XP

Pozdrawiam

szukalem same starocie