Czy można wykrzesać z tego więcej?

Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Finalnie skupie sie na dołożeniu RAM 4GB oraz zmianie na i5 procka podanego wyżej. Niemniej jednak martwi mnie póki co problem z aktualnym sprzętem i temat jest założony równolegle tutaj Windows 10 zawiesza się podczas gry "problem pojawił się z dnia na dzień" - #3 przez axa99 . Aktualnie stoimy na tym, że format to jedyne rozwiązanie problemu. Może ktoś wpadnie na coś?

Oddajmy hołd graczom z lat 80’tych, którzy na swoich domowych komputerach w 3D wyciągali w okolicach 5 klatek/sek Solo Flight - C64 Third Person Flight Simulator Gameplay - YouTube :wink:

No tak, zapomniałem na czym się wychowałem, było i sekundowe odświeżanie na starcie „ruskich jajek” ale nie porównujmy tego do dzisiejszych gier bo tamte najnormalniej nie miały grafiki.
Co do jajek to nawet rozdzielczość w pikselach się do tego nie odnosi bo niby jeden piksel jajo a drugi wilk?

Jeśli już mówimy o CSGO, to niektórzy prosi używają 1024x768.
W zasadzie to tam druga najpopularniejsza rozdzielczość.
Jak ktoś ma mocny bottleneck na CPU, to mu nie zabronisz.
Ale jeśli juz przy CSie jesteśmy, to może już lepiej postawić Linuxa, i tam od jakiegoś czasu można używać komendy startowej -vulkan, której nie ma jeszcze na Windowsie.

No więc i5 w drodze. Dam znać jak sytuacja z PC po wymianie i czy widać efekt gołym okiem. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za zaangażowanie w sprawie.

Procek wymieniony i różnice widać gołym okiem. Muszę tylko jeszcze rozwiązać sprawę z tym dziwnym zawieszaniem się komputera w trakcie grania, przeczuwam, że to coś z zasilaczem może być.

Albo dyskiem :slight_smile:

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.