Czy można z Nokii Lumii 735 zrobić kamerę internetową?

Nokia Lumia 735 ma kamerę przednią. Czy jest możliwość nadawania z niej obrazu na żywo online, nie chodzi o różnego rodzaju czaty typu Skype bądź Messenger, tylko czy można używać jej jako WebCam?

https://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/my-webcam/6eac7901-94ed-4f57-8a3e-a557c440767f (udostępnia obraz z telefonu po sieci) oraz http://ip-webcam.appspot.com/ (robi wirtualną kamerkę z obrazu z sieci)

Jakaś pierwsza lepsza instrukcja: https://www.youtube.com/watch?v=RGbvyfaLil0

 

Mam ciągle w planach zrobić aplikację do tego, ale ciągle mam mało czasu, aby się tym zająć.

Na tym wideo instruktażowym działa to tak że nie naddaje się do niczego. Więc chyba nie o taki badziew mu się rozchodziło.

nie dzięki… Za taką pomoc.

Jest oprogramowanie o nazwie Win IP Camera, z którym możesz wykonać zadanie. Również Cóż mogę powiedzieć, że to 100% możliwe, ponieważ kiedyś miałem program na komputerze, który mógłby brać udział w Twoim pulpicie i “pokazać”, że jako obraz z kamery internetowej, tak więc inne programy (chatroulette, Skype) uważały, że była kamera internetowa . Teraz, jeśli znajdziesz ten program (zapomniałeś nazwy) i połącz telefon przez USB i włącz mirrorowanie wyświetlacza za pomocą aplikacji Microsoft, a następnie włącz aparat na Lumie, możesz to zrobić!
Otwórz podręcznik Lumia 735 firmy Nokia w celu uzyskania pełnej konfiguracji.