Czy można zahamować zakola

Jesteś facetem czy panienką żeby tak się przejmować?
Cycków sobie nie przeszczepisz?

1 polubienie

oj już nie przesadzaj. To ostateczność. Poczytaj sobie o innych zabiegach a trochę ich jest Mezoterapia, dermapen , osocze bogatopłytkowe na skóre głowy ( sammiałem , z tym, że nie w przypadku zakoi ale włosy zaczęłly mi wypadać na czubku głowy tak wieć jak widzisz jeszcze gorzej niż u Ciebie). pomogło, wlosy zaczeły odrastać. Jednak do tego trzeba zrobić sobie odpowiedine badania. Badanie skóry głowy, ewentualnie biopsję. Najlepiej po protu wybierz się z tym do lekarza.

1 polubienie

a ten temat dalej kręci , wiecie co ? Bycie Men’em Facetem ma plusy i minusy …testosteron - na czole włos wylatuje , wzamian pod nosem zakłuje

Popatrzcie sobie na aktorów muzyków - inni mają gorzej, ale nie wymienie tu nazwisk trochę spotów reklamowych , wiadomości i wszystko jasne.

Możesz jeszcze napisać na czym polega to osocze? BO wybieram się już od jakiegoś czasu i się wybieram i pewnie będę musiał się na dniach zapisać.

Pobiera się krew z żyły, potem odwirosuje osocze i wstrzykuje się w skóre głowy .Może nie brzmi to jakoś super ale dzieki temu można porządnie odżywić skórę głowy. I polepszyć jej stan. Sam chodzilem do doktora Michajłowskiego w Gdańsku ( nie wiem czy się orintowałeś ale to jedna z najlepszych kinik prywatnych w Polsce jeśi chodzi o leczenie łysienia) : http://clinicadermatologica.pl/dzialy/trychologia/ - maja tam różne filmiki na temat zabiegów na swojej stronie

Powtórzę, jak kobieta łysieje to może poczuć dyskomfort ale jak facet ma z tym problem to coś jest nie tak.
Zmieńcie chłopaki podpaski, znajdźcie sobie jakieś męskie hobby.
Polecam jazdę na motocyklu, aby poczuć wiatr we włosach i tak trzeba rozpinać rozporek ze względu na obowiązek jazdy w kasku.

ja bym się w tej kwestii wybrała do specjalisty i zapytała jak to zahamować.

Moim zdaniem najlepszą do mycia włosów jest soda oczyszczona zamiast szamponów. Łysiałem jak większość mężczyzn po 30. (zakola i tył głowy). Sodę wmasowuje się w suche włosy i skórę głowy. Po 15 minutach można spłukać ciepłą wodą a do ostatniego płukania na litr wody dodać łyżkę octu jabłkowego lub spirytusowego. Czynność te należny wykonywać co drugi dzień. Po 2 miesiącach włosy zaczęły mi odrastać na zakolach i z tyłu głowy i jestem bardzo zadowolony.

Mój kolega miał problem z łysieniem na czubku głowy już w liceum i dostał jakąś maść od dermatologa, która pomogła. Włosy przestały wypadać, a część odrosła. Nie są już tak gęste jak kiedyś, ale przynajmniej nie wygląda jak dominikanin.

Generalnie trudny jest z tym temat. Można próbować zatrzymywać, ale powstrzymać całkowitego wypadania włosów raczej się nie da.

No na pewno warto jest wybrać się do trychologa aby zobaczył czy coś jest nie tak. No i mniejsza szansa na zahamowanie zakoli jak wybierzecie się jak będziecie mieli już zakola do połowy głowy. O wiele łatwiej jest odwrócić albo zatrzymać proces łysienia jeśli wybierzecie ie na to w miarę szybko.
Aktualnie stosuje sie:
leczenie farmakologiczne
dermapen
ewentualnie mezoterapie na skórę głowy https://sprzedawacz.pl/zdrowie_uroda/uroda/twarz_szyja/co-to-jest-mezoterapia-iglowa.html